Test sprawdzający z lektury szatan z siódmej klasy
Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.UWAGA!. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Część III popularność: 425 dodał: .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Szatan z siódmej klasy.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. z jakij stron morzna poboerac filmy erotyczne z darm nebula nbox chomikuj Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest .Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. LEKTURY KLASY IV-VI .. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. test dodany 8 lat temu przez makakk.. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.Makuszyński, Szatan z siódmej Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej: Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie zDokładny opis wszystkich postaci z lektury Szatan z siódmej klasy oraz Szatan z siódmej klasy - Krótkie ale szczegółowe streszczenie!.

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Zapraszamy!. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. Imię pani Gąsowskiej .. Pilne.. Krzyżówka dotyczące lektury ,, Szatan z siódmej klasy " , Pomożecie ?. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Udostępnij.. Kornelia Makuszyńska.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Odpowiedz na pytania.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki?. Lektury szkoły podstawowej - klasy IV-VI .. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Agata_Froncz 2 lata temu.. Szatan z siódmej klasy.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Podobne działy.. Synonimy w j.polskim.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Szatan z siódmej klasy.. Aleksander Minkowski - Dolina Światła 12.Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury ściągi do matury, Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy Szatan z siódmej klasy..

Zapraszamytest pt. Szatan z siódmej klasy.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. 3.Uczeń któremu zginęło pióro.. Na dole strony głównej znajdziecie listę najpopularniejszych postów.. wtorek, 4 czerwca 2013.. Skomentuj.. Szukaj.. 4.Właściciele dworku szlacheckiego 5.Uczeń niespodziewany wywołany na lekcji historii ( początek książki).. Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. Juliusz Słowacki.. Literatura .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Ogólna wiedza literacka .. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.. Kornel Makuszyński.. Rozwiąż test!Krzyżówka dotyczące lektury ,, Szatan z siódmej klasy " , Pomożecie ?.

Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy [tekst] [opracowanie] 11.. Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. FunTest.pl.. Tylko pytanie takie na logikę.. 6.Kwiat do którego adaś .Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" .. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła.. Skorzystajcie też z wyszukiwarki.. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c ..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Tą lekturę do darmowego słuchania (książka audio) możesz znaleźć poprzez słowa: Szatan z siódmej klasy audiobook i pobierz całość z linku w drugiej linii opisu.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. 2.Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Szatan z 7 klasy.. Szatan z siódmej klasy - test.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Lektury szkolne.. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010ni źli klasa siódma w czasie pokoju.. Zaznacz poprawną .Witaj na stronie Quizz.pl.. 1.Nazwisko kolegi z ławki Cisowskiego 2.. Społeczność .. Rozpocznij quiz.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Inne testy z kategorii..Komentarze

Brak komentarzy.