Test znajomości bracia lwie serce
a) Anders b) Grim c) Fialar d) Breyk .. Za złapanie Jonatana Lwie Serce nagrodą miało być dwadzieścia: a) talarów b) arów ziemi c) koni d) lat .Plik Test sprawdzający znajomość treści książki „ Bracia Lwie Serce".doc na koncie użytkownika laurunia01 • folder Bracia Lwie Serce • Data dodania: 19 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bracia Lwie Serce Test składa się z 15 pytań.Jeśli czegoś nie wiesz to nie trać czasu tylko rozwiązuj następne.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Jonatan rzucił się na ratunek bratu i nie mając innej drogi ucieczki, wyskoczył przez okno, niosąc malca na plecach.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Odpowiecie na pytania z testu Bracia Lwie Serce?. a. pociesza Karola, że po śmierci odfrunie do Nangijali, która znajduje się ,, gdzieś po drugiej stronie gwiazd'' Bracia Lwie Serce - TestWiedzy.pl.. Dzięki temu ocalił Karola, ale sam zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.. Autorką książki jest Astrid Lindgren.. Test: Jaki magiczny przedmiot rządził Katlą?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Bracia Lwie Serce Test skBada siˇ z 15 pytaD.Je[li czego[ nie wiesz to nie tra czasu tylko rozwizuj nastˇpne..

jak znasz lekture bracia lwie serce.

Jak nazywa się główny bohater książki?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Serwis zamknięty.. Polecam dla tych, którzy pracują z programem "Słowa z uśmiechem".. Dostępne są następujące arkusze do wydruku:Bracia Lwie Serce • pliki użytkownika laurunia01 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test sprawdzający znajomość treści książki „ Bracia Lwie Serce".doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. NA PEWNO TAKIE SAME PYTANIE BĘDĄ W TEŚCIE Z LEKTURY ,, BRACIA LWIE SERCE.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Fakt czy bzdura?. Jego nauczyciela, w liście zamieszczonym w lokalnej gazecie, nazwała go bohaterem i nadała mu przydomek Lwie Serce.Informacje o BRACIA LWIE SERCE opracowanie lektury TESTY - 7695851453 w archiwum Allegro.. Ale „Bracia Lwie Serce" to nie tylko opowieść o niezwykłych losowzch wypadkach, to także wzruszająca książka o męstwie, umiłowaniu wolności, poświęceniu, pokonywaniu własnych słabości i o wielkiej miłości .. "Bracia Lwie Serce" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5..

Karol.Bracia Lwie Serce test ze znajomości treści.

Data zakończenia 2019-09-01 - cena 84,90 złBracia Lwie Serce PDF do pobrania za darmo Lindgren Astrid Opis Niesamowite przygody Karola i Jonatana rozgrywają się w scenerii fantastycznej krainy Nangijali.. Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Szukaj.. Test: Gloria Victis Sprawdź swoją znajomość lektury "Gloria victis" Elizy Orzeszkowej.. Powodzenia!Kto napisał "Braci Lwie Serce"?. Jak nazywała się mama braci Karola i Jonatana ?. 2. Podaj imiona rodziców chłopców.. FunTest.pl.. Bracia Lwie Serce DRAFT.. Jak brzmi nazwisko braci, Jonatana i Karola?. Please try again later.Przekład: Teresa Chłapowska Adaptacja: Hanna Bielawska Reżyseria: ?. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Powodzenia!Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Astrid Lindgren - Bracia Lwie Serce.. Kto przynosił jedzenie Karolowi i Jonatanowi?. Rzeczywiście był piękny.. Test, który zda tylko prawdziwy fan serialu "Do.. Wiem, jakie liczby wybierzesz!. Jakim określeniem nazywał Karola jego brat?. Bracia Lwie Serce DRAFT.. Jak przekazywano wiadomości z Doliny Wiśni do Doliny Dzikich Róż?Astrid Lindgren, "Bracia Lwie Serce" - test z lektury..

#bracialwieserce #astridlindgren #lektury #lekturyszkolne .

Szukaj.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Test z lektury "Bracia Lwie Serce" Astrid Lindgren.. Test z lektury „Bracia lwie Serce" A. Lindgren.. Test z lektury "Bracia Lwie Serce" Astrid Lindgren.. Zobacz więcej .. Wygląd.. Jak nazywały się baśniowe krainy, o których opowiadał bratu Jonatan?Odpowiedz na pytania związane z książką pt. ,,Bracia Lwie SerceBracia Lwie Serce | Inne lektury • .. Bracia Lwie Serce.. Dodaj do ulubionych .Bracia Lwie Serce.. Sprawdź swoją znajomość treści lektury.. Rozwiąż test!„Bracia Lwie Serce" Astrid Lindgren Pytania konkursowe 1. Podaj imiona i nazwiska bohaterów.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: TEKST I „Wczoraj wieczorem niedaleko ulicy Wiciokrzewu wybuchł gwałtowny pożar, powodując całkowite spłonięcie starego, drewnianego domu oraz śmierć jednej osoby.Ale „Bracia Lwie Serce" to ksi ąŜka nie tylko o niezwykłych przy-godach — to wspaniała, gł ęboko wzruszaj ąca ksi ąŜka o m ęstwie, umiłowaniu wolno ści, po świ ęceniu, przełamywaniu własnych słabo ści i o wielkiej miło ści braterskiej, zdolnej zwyci ęŜyć nawet śmier ć. W.S.. Starszy brat Karola, ma 13 lat.. a) miecz b) różdżka c) róg d) dzwon Rozwiązanie - Jak nazywał się koń Jonatana?.

Home / Bracia Lwie Serce / Bracia Lwie Serce test ze znajomości treści.

dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Bracia Lwie Serce .. Domena.. Gdy na ziemi ginie, ratując brata z pożaru, jako pierwszy trafia do Nangijali.. NA PEWNO TAKIE SAME PYTANIE BĘDĄ W TEŚCIE Z LEKTURY ,, BRACIA LWIE SERCE.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Miał długie, złociście błyszczące włosy i cudne ciemnoniebieskie oczy.Bracia Lwie Serce test ze znajomości treści.. Powodzenia!. - Jonatan i Karol Lew (później Lwie Serce).. Test z lektury „Bracia lwie Serce" A. Lindgren.Pytanie z lektury "Bracia Lwie Serce" Mam krzyżówkę: 1) Jeden z żołnierzy Tengila ( 5 liter ) 2) Opowiadała Jonatanowi legendy o Katli i Karmie ( 7 liter ) 3) Towarzysze Sofii ( 7 liter ) Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź :'( Będzie naj :D Jeszcze czwarte pytanie ( bo zapomniałam ;D 4) Siedziba Tengila ( 9 liter )Praca klasowa z lektury „Bracia Lwie Serce".. 3.Jonatan Lwie Serce czyli Jonatan Lew.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Czy będziesz pamiętał historię braterskiej więzi, która pokonała granicę śmierci?. W jaki sposób pocieszał nieuleczalnie chorego brata Jonatan ?jak znasz lekture bracia lwie serce.. Test z lektury "Bracia Lwie Serce" Zaznacz prawidłowe odpowiedzi!. #gloriavictis #elizaorzeszkowa #lektury #lekturyszkolne.Lektura „Bracia Lwie Serce" A. Lindgren, test.. Mądrości rodziców!Test z lektury Bracia Lwie Serce!.Komentarze

Brak komentarzy.