Opowieści z narnii sprawdzian po omówieniu lektury
11.AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Jesteśmy za darmo, bo utrzymujemy się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Aresztowanie Tumnusa.. „Opowieści z Narnii.. Gratuluję!. Podaj swoje imię: Jak nazywa się najmłodszy osobnik z rodzeństwa?. Wizyta w Narnii Łucji i Edmunda.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Opowieści z Narni.. Bobry zapowiadają, że na pewno jeszcze tu wróci, ale nie należy na .Witaj na stronie Quizz.pl.. Niedowierzanie rodzeństwa w opowieść Łucji.. Spotkanie z Tumnusem w Narnii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. karciajoanciaHEHExd 2 lata temu.. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .Quiz Jak na nazwisko miała Łucja Podczas jakiej zabawy Łucja odłączyła od rodzeństwa O czym dzieci w krainie Narnii rozmawiały po obiedzie O. sciaga.pl menu.. Widget .. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .. S. Lewisa pt.: „Opowieści z Narnii"..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Szyję otulał czerwony, wełniany szalik, a jej skóra miała również lekko czerwoną barwę.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Łucja Pevensie to jedna z bohaterek głównych powieści „Opowieści z Narnii" autorstwa Clivea Staplesa Lewisa.. Zawsze była posłuszna Aslanowi, doceniała to, co uczynił dla jej brata.Lew, Czarownica i stara szafa - test z lektury.. Aresztowanie Tumnusa.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Piotr karci Edmunda i razem z Zuzanną boją się, że Łucja albo kłamie, albo jest obłąkana.. Antygona.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyparcie się pobytu w Narnii przez brata Łucji.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, ..

Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.

Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Rozmowa Edmunda z Królową Narnii.. Rozwiąż test i sprawdź!Podsumowanie pracy z powieścią „Opowieści z Narnii" Udało się!. Piotr; .. królem narnii po trzecie na drugie pytanie nie da się .Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara Szafa To jest pierwsza część Narnii.Rozwiąż ten FunTest a dowiesz się czy znasz Narnię PS.Proszę dawac komentarze.. poleca 76 %Dlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.. Po jednej stronie wypisują jak wyglądało życie rodzeństwa przed odkryciem Narnii.Po drugiej co zmieniło się od kiedy przeszli przezŁucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę..

Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.

Spotkanie z Tumnusem w Narnii.. Co zabrały z szafy?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Lew, czarownica i stara szafa" WPŁYW MAGII NA ŻYCIE CZŁOWIEKA: Uczniowie otrzymują wycięte papierowe szafy.. Nowi władcy nagradzają wiernych żołnierzy.. 3 oceny .. czyli Wielkim Królem, był najstarszy Piotr).. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Była również częstym obiektem do żartów i kpin ze strony swego starszego brata Edmunda, który niezbyt poważnie traktował dziewczynkę.rozłożony parasol rękę, zapewne po to, aby nie ciągnął się po śniegu.. Twarz wędrowca była dziwna, lecz miła.. .Biblioteka Wolne Lektury to podstawowe źródło bezpłatnych lektur szkolnych dla uczniów i nauczycieli.. Wyparcie się pobytu w Narnii przez brata Łucji.. Skomentuj.. Miał krótką, ostro zakończoną bródkę i kręcące się włosy, z których wystawały dwa małe różki.3.. Sprawdź się!. ZapraszamyNa jakie zwierzę władcy Narnii polowali, gdy nieoczekiwanie znaleźli się domu w Anglii ?. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Narnia to kraj: a) o nazwie Gar - Deroba, .. Wypisz z tekstu po jednym wyrazie będącym przykładem następujących zasadSprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Wizyta w Narnii Łucji i Edmunda..

... Z którym bohaterem lektury Ania z Zielonego Wzgórza chciałbyś się zaprzyjaźnić ?

Porównaj biblijną opowieść o początkach z greckim mitem.. Porównaj rycinę Albrechta Durera z tekstem Apokalipsy św.Jana.3.. Zapowiedziałam uczniom, że następnego dnia podsumujemy pracę lekturą i sprawdzimy, czy właściwie opanowali wszystkie wiadomości i umiejętności.Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.. Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?. Niedowierzanie rodzeństwa w opowieść Łucji.. Po koronacji Aslan znika, by zająć się innymi krainami, które ma we władaniu.. Na stałe wspiera nas 341 czytelników i czytelniczek.. Autorka pochodzi z: Magia_Tajemniczej_Narnii.republika.pl Ania-Łucja z NarniiRozdział 5 Z powrotem po tej stronie drzwi - Dzieci wracają do Anglii, jednak Edmund kłamie, że nie był w Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" 1.. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. S. Lewis „Opowieści z Narnii.. Wejście czwórki rodzeństwa do Narnii poprzez szafę.. 11.Clive Staples Levis "Opowieści z Narnii.. Wejście czwórki rodzeństwa do Narnii poprzez szafę.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Była najmłodszą z rodzeństwa Pevensie.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt