Test z historii tvp
Chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę? Wielki Test z Historii to edukacyjny program rozrywkowy i zarazem sposób popularyzacji wiedzy o historii Polski - wiedzy przekazywanej w formie zabawy z możliwością współuczestnictwa wszystkich widzów.Udział w teście ma także rozwijać, inspirować i rozbudzać nowe .Strona główna » Historia » rocznice i wydarzenia » Wielki Test z Historii - Polskie powstania » wideo. 10 lat TVP Historia Jubileusz anteny! Twoja ocena. Lekcja historii - Vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A. katalogWielki Test z Historii. Jedynka i Narodowe Centrum Kultury zapraszają w poniedziałek 11 kwietnia, o godz. 20.25.W poniedziałek odbył się Wielki Test z historii "Od Niepodległości do niepodległości". Wygrać nagrodę pieniężną i wziąć udział w widowisku telewizyjnym? Polskie Powstania" obejrzało 2 007 tys. widzów w grupie 4+, udziały 11,8 proc. Był to najlepszy wynik od 29 października 2012 r. Wówczas 2 305 tys. widzów obejrzało „Wielki Test o Telewizji".Wielki Test z Historii. Planowany jest także występ grupy, która zaprezentuje muzykę dawną z wykorzystaniem instrumentów skonstruowanych na podstawie oryginalnych instrumentów znanych z .Karol Wojtyła - Jan Paweł II to temat kolejnego Wielkiego Testu z Historii, który zorganizował Pr. Sprawdź, co wiesz o historii polski podczas Wielkiego Testu! Od legendarnych .W związku z 150 rocznicą wybuchu, szczególna uwaga poświęcona zostanie Powstaniu Styczniowemu.Ponadto widzowie i goście w studiu będą mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę również ze znajomości z polskiej historii na przełomie prawie 130 lat - od insurekcji kościuszkowskiej, przez powstania - listopadowe, styczniowe aż do powstań związanych z odzyskaniem niepodległości po I .Rozwiąż „Wielki Test z Historii.

Telewizja Polska S.A.

i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim Użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy.Wielki Test z Historii - polski teleturniej nadawany na żywo na antenie TVP1, TVP Polonia i TVP Historia. Powstańczy Ekspres - Powstanie Styczniowe. Chrzest Polski - zwiastun Co wiesz o początkach państwa polskiego? Wraz z Piotrem Dardzińskim, dyrektorem Centrum Myśli Jana Pawła II i .Wielki Test z Historii - Chrzest Polski - IV runda pytań o chrzest Polski Wielki Test z Historii - Chrzest Polski - Finałowa runda pytań o chrzest Polski TVP 1 TVP 2 TVP INFO TVP 3 TVP Polonia TVP Sport TVP Kultura TVP Historia TVP HD TVP Seriale TVP Rozrywka Belsat TVP Parlament„Wielki Test z Historii. Na pytania odpowiadać będą m.in. aktorzy, dziennikarze, sportowcy, politycy .Polska Pierwszych Piastów ; Polska Pierwszych Piastów , test z historii Pradzieje ziem polskich, Początki państwa polskiego, Państwo Bolesława Chrobrego, Kryzys i odbudowa państwa Piastów, Panowanie Bolesława Krzywoustego. Jak zmieniło się życie jego poddanych? Abonament TVP Rada Programowa Przetargi Sklep TVP. Poniedziałek, 11 kwietni.Joanna Żemojda z Polskiego Radia Białystok wygrała Test Wiedzy o Historii Białegostoku. Polscy dowódcy" sprawdź się. »W 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Jedynka przygotowała test o przełomowej w polskiej historii dekadzie.

W 30.

rocznicę wprowadzenia stanu wojennego wrócimy do przełomowej w polskiej historii dekady. 11.04.2016 Warszawa Wielki Test z Historii w TVP N/z Karol Klos , Zofia Noceti Klepacka , Michal Winiarski fot.W poniedziałkowy wieczór w Centrum Kultury w Katowicach zakończył się transmitowany przez Program 1 TVP Wielki Test z Historii. dla miediów. Polscy dowódcy to widowisko, które Telewizja Polska przygotowała z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Centrum Informacji TVP Program dla prasy Serwis fotograficzny Merchandising (znaki) Naziemna .TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku. Dotyczyć będzie wybitnych dowódców, którzy prowadzili naszych żołnierzy do walki o wolność Ojczyzny.Ale też każdy z widzów może podczas emisji odpowiadać na pytania online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfon i wygrać nagrodę pieniężną. Wśród VIP-ów najlepszy był Marcin Tomkiel - kierownik Redakcji Aktualności Polskiego Radia Białystok. Akademia Telewizyjna Emisja w TVP System NOS Zgłoś program (ROPAT) Kariera w TVP. Chrzest Polski. Abonament TVP Rada Programowa Przetargi Sklep TVP. Będzie to widowisko o tematyce historycznej. W warszawskim studiu test rozwiązywać będą znane osobistości życia publicznego, reprezentujący .Wielki Test o Ekologii Dlaczego latem w lesie jest chłodniej niż w mieście? dla miediów.

Wielki Test z Historii - Polskie Zwycięstwa.

Przyjedź lub przyjdź na konkurs do Lublina. 11 kwietnia o 20.25 w TVP1.Opolska Noc Kabaretowa 2019 - Kabaret Moralnego Niepokoju - Wielki Test o Historii Polski- Ponowanie połącz sie z Wi-Fi; ODŚWIEŻ STRONĘ. Ocena widzów. Żadnych kłopotów z odpowiedzią na to pytanie nie miały Maria Pawłowska i Natasza Leśniak, bohaterki „Leśniczówki" (fot. Bogacz/TVP) zobacz zdjęcia…Gdzie Mieszko I przyjął chrzest? Kolejna edycja Wielkiego Testu z Historii odbędzie się już 21 lutego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.Z okazji 1050 lecia Chrztu Polski Telewizja Polska przygotowuje widowisko pt. Wielki Test z Historii. Chrzest Polski W programie poświęconym temu wyjątkowemu i ważnemu w dziejach Rzeczypospolitej wydarzeniu, wystąpią m.in. rekonstruktorzy w strojach nawiązujących do okresu pierwszych Piastów. Akademia Telewizyjna Emisja w TVP System NOS Zgłoś program (ROPAT) Kariera w TVP. zobacz więcej materiałów. pytanie 1 z 24. Głównym celem testu oprócz zabawy - jest rozbudzenie w białostoczanach zaciekawienia lokalną historią. Akademia Telewizyjna Emisja w TVP System NOS Zgłoś program (ROPAT) Kariera w TVP. Abonament TVP Rada Programowa Przetargi Sklep TVP. dla miediów.Wielki Test z Historii. Widzowie i gwiazdy w studiu mierzyli się z pytaniami dotyczącej najnowszej historii naszego kraju.W poniedziałek 22 czerwca br. TVP1 wyemituje „Wielki Test z Historii. Tematem piątego programu w tej serii była: Droga do wolności .Data: 16 kwietnia 2018, 12:47 14 maturalnych pytań z historii z 2017. Tematem programu będzie polska droga do wolności 1980 - 1989. Wielki Test z Historii - Polskie powstania. Czy zdałbyś historię na poziomie podstawowym [TEST] Pytania opracowaliśmy na podstawie arkuszy egzaminu maturalnego z historii, poziom podstawowy, z Centralnej Komisji Edukacyjnej z 2017 rokuInteresujesz się historią? Od niepodległości do niepodległości". Centrum Informacji TVP Program dla prasy Serwis fotograficzny Merchandising (znaki) Naziemna Telewizja Cyfrowa.Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Pytań było 30, trzy warianty odpowiedzi - jedna prawidłowa. Polska muzyka rozrywkowa" poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.Wielki Test z Historii w TVP - lista zdjęć, strona 1. Król polski Władysław, wódz spod Grunwaldu, był przedstawicielem dynastii:. Sprawdź swoją wiedzę w Wielkim Teście..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt