Test z lektury ten obcy z odpowiedziami
Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy". Materiały powiązane z testem: Test: Sprawdzian z lektury "Ten Obcy" Sprawdź jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej. Kto mi odpowie na wszystko dostanie n*a*j Ten obcy - test ze znajomości lektury 1. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. 1.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki? Została zachowana oryginalna pisownia autora. 40 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?Obcy jest bardzo małomówny, nawiązuje jednak ciche porozumienie z Ulą. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja? Ula-Ma 12-13 lat.Mieszka w Warszawie z ciotkami.Na wakacje przyjeżdża do ojca do Olszyn , jej mama nie żyje. Ten prosty test pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl. Inne tryby testu. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Ten Obcy • Data dodania: 14 cze 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu! Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Udostępnij. Zawsze tylko jedna jest prawidłowa. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Budują mu prowizoryczny szałas z posłaniem i przynoszą z domów skromne racje pożywienia.Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka? Określ czas zdarzeń. Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu? Zablokuj Zgłoś. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą. Tagi dla tego testu: Ha. Masz świetny pomysł na quiz? Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zaznaczcie ją. Vicky_Vame • 1 rok temu .Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy. Dzieci postanawiają, że ich nowy kolega pozostanie na wyspie do czasu wyzdrowienia. Uważnie przeczytajcie poniższe pytania i odpowiedzi. 11lipca,we wtorek 2. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem. Bartusra 5 lat temu. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test z lektury: "Ten Obcy". ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko pisze puru ruru majtki z guru dupa trupa sraka maka,Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśTen obcy - odpowiedzi na pytania ? Odpowiedz Zablokuj Zgłoś.

Olszyny 3.

Podaj swoje imię:. znałem odpowiedzi. Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym kątem i tworzył ochronę od strony pola, Zenek stanął, znowu się roześmiał i odgarnąwszy niedbałym ruchem włosy, powiedział niegłośno:Zobacz quiz: "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".test z lektury "Ten obcy" Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury? Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź! Test z odpowiedziami .Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne. Test z lektury ,,Ten obcy" Udostępnij Udostępnij wg Nataliabangtan. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.

Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.

Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia B. Olsztyn D. Powodzenia! Uporządkuj alfabetycznie nazwiska głównych bohaterów (5) podając w nawiasie ich imiona.Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. !Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Klasa 6 Klasa 6 .Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi? Określ miejsce zdarzeń. Powodzenia! • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2. - pod leszczyną, Ile lat miał Zenek? - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka? Rozpocznij test. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej. 40 Obserwuj autora Zobacz profil .test sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" ! Musze napisac sprawozdanie z lektury ten obcy tylko jej nie przeczytalem; W jakiej rodzinie wychowywał się Zenon Wójcik, bohater ksiązki " Ten obcy " Ireny Jurgielewiczowej.świetny filmy skandal anatomia test z filmu polski test z władcy pierścieni biologia ekologia owe polak kierowca real madrit moc pazura test z matematyki fc barcelona virgin lotnictwo test o sporcie kora test z krzyżaków.

test z historii świata zaćmienie test o serialu zagraniczn marta-zmudatrzebiatowska.

Rozwiąż test!Test ze znajomo ści lektury - „Ten obcy". - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja? Ale… Odpowiedź ,,bał się że ojciec go znajdzie" też (moim zdaniem) jest poprawna ! U góry znajdziesz quiz Ten obcy.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę. Amzuu • 9 miesięcy temu. Test: Zenek pochodził z: a) Wrocławia b) Tczewa c) Strykowa d) Warszawy Rozwiązanie. Akcja powieści "Ten obcy" rozpoczyna się w: a) maju b) czerwcu c) lipcu d) sierpniu Rozwiązanietkacper / Lektury kl.6(1) / Irena Jurgielewiczowej Ten obcy scenariusze.doc Download: Irena Jurgielewiczowej Ten obcy TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania Szkoła podstawowa IV-VI - Publikacje nauczycieli: Iwona Kisełyczka, Wioletta Zych, Joanna Kuchar Siuda, Magdalena Kocjan. Masz na to 40 minut .Pytania jakie mogą być na sprawdzianie z lektury (jeżeli ktoś ma) 1.Kiedy rozpoczęła się akcja książki? Debrzno Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy", Język:Potrzebuje krutkie i dłudie streszczenie lektury ,,Ten obcy'' udowodnij przykładami cytatami że problemy w powieści TEN OBCY są bliskie dzisiejszej młodzieży. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi. Skomentuj. Załóż własny blog!Pestka - Wyjeżdża z Mamą do Olszyn , a Ojciec zostaje w Warszawie , ponieważ pracuje w biurze. Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu! "TEN OBCY" - TEST ZNAJOMOŚCI Drodzy szóstoklasiści! siatkówka test z siedmiu .TEST sprawdzający wiadomości z lektury „Ten obcy" I. Jurgielewiczowej 1. Marian-Jest to cioteczny brat Julka.Spędza wakacje u dziadków.Jego ojciec jest inżynierem , wychowuje się w szczęśliwej rodzinie.Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf. Na pomoc koparki o imieniu Scoop, betoniarki Dizzy, buldożera Mucka, dźwiga Lofty i walca Roley w pacy na budowie może.Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury. Inne tryby nauki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt