Testy z niemieckiego przybory szkolne
Powodzenia! Banalny test z języka niemieckiego! Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę. przybory szkolne w Polska (Hasło .Test z niemieckiego, 2 klasa gimnazjum - daję naj. 16 pytań z języka niemieckiego. Hej, niedługo mam test z niemieckiego i na zapytaju znalazłem go ale bez odpowiedzi. Temat School - Szkoła, przybory szkolne. Czy dogadałbyś się w języku niemieckim? Z rodzajnikami bez liczby mnogiej. Powodzenia! 12 pyta .Niemiecki - przybory szkolne. Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol. Język niemiecki. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien). Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach. Są na to metody - znacie? Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku. Niemiecki - przybory szkolne. Powodzenia! Przybory szkolne w języku niemieckim to die Schulsachen. Język niemiecki. Język niemiecki, kl. 5 Szkoła podstawowa - test: OLIMPUS Sesja zimowa 2018 - Język niemiecki, kl .Test j.niemiecki-przybory szkolne z odpowiedziami.

Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Umiesz je nazwać? Aelynea • 2 lata temu • #niemiecki #przybory.

Język niemiecki. Test online z odpowiedziami, składa się z 16 pytań. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506). plecak , torba szkolna , stół , krzesło , mapa , tablica , kreda , .Tłumaczenie słowa 'przybory szkolne' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. j.niemiecki-przybory szkolne; Nauka: j.niemiecki-przybory szkolneZnajdź interesujące ogłoszenia związane z testy i sprawdziany klasa 5 historia w kategorii artykuły szkolne z Polska na - zapraszamy. Jeżeli chcemy powiedzieć,że mamy jakąś rzecz,musimy użyć czasownika haben i naszą rzecz musimy koniecznie odmienić w IV przypadku czyli Akkusativie.Angielskie dla dzieci - poznawaj ze swoim dzieckiem nowe słówka angielskie! Niemiecki - Przybory szkolne; Niemiecki - Przybory szkolne Niemiecki - przybory szkolne. Oprócz listy słówek znajdziesz tutaj tłumaczenie planu lekcji .Przybory szkolne - niemiecki z Fiszkoteką Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są przybory szkolne po niemiecku, to ta lekcja rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.Poznasz wszystkie nazwy przyborów szkolnych po niemiecku i nie będziesz miał problemów z określeniem, jak jest ekierka, czy linijka po niemiecku.Meine Schulsachen (moje przybory szkolne) po niemiecku z rodzajnikami w liście poniżej.

Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Sprawdź swoją wiedzę Test lekcje 1-5. Meine Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku. Zawiera 16 pytań. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Mógłby mi ktoś go rozwiązać? A pod spodem zamieszczam, najważniejsze przybory szkolne po niemiecku, przetłumaczone na język niemiecki.» Strona główna » Języki obce » Język niemiecki » JĘZYK NIEMIECKI- PRZYBORY SZKOLNE. 4.8 4 31 fiszek fiszkoteka (mgr M. Stachurski, Uniwersytet Warszawski). nowy test × Odkryj wszystkie .Przybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych. Powodzenia! Słowniczek obrazkowy i ćwiczenia. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd. Miłej pracy J Aufgabe10. Testy Sprawdziany nowa era klasa 7 8 chemia geografia angielski biologia fizyka niemiecki. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? j.niemiecki-przybory szkolne; j.niemiecki-przybory szkolne.Nie ważne, czy uczymy się mniej, czy bardziej przydatnych słówek. Test: Niemiecki - Przybory szkolne Niemiecki - przybory szkolne. To oczywiście zwiastun kolejnych postów na ten temat.Niemiecki - przybory szkolne. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich). A więc i Ty nie zrażaj się ilością nauki, tylko śmiało, małymi kroczkami idź do przodu! Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto.

Powodzenia! Dam po 24h najlepszą odpowiedź bo taki limit Ich wohne in Stralsund im Norden Deutschlands -.

Zapraszam .Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły. Zawiera 25 pytań. Dowiecie się co jest niezbędne w plecaku każdego ucznia. Test: j. niemiecki- przybory szkolne podstawowe przybory szkolneThis feature is not available right now. JĘZYK NIEMIECKI- PRZYBORY SZKOLNE Bardzo prosty test.Testy. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Przedmioty szkolne; Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy. Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.Banalny test z języka niemieckiego! Rozpocznij quiz. 2013-02-06 20:01:23; Pomóżcie z niemca książka ,, und so weiter" klasa 6 2012-06-03 14:46:52Dzisiejsza lekcja będzie o przyborach szkolnych. Meine Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu. Takie jest moje zdanie na ten temat. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? 0 88 38 .Znajdź interesujące ogłoszenia związane z testy z niemieckiego klasa 7 w kategorii artykuły szkolne z Polska na - zapraszamy. Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.Przybory szkolne, test z języka niemieckiego Zapisz nazwy przyborów wraz z rodzajniekiem. : ciasteczek).Test online z odpowiedziami, składa się z 25 pytań. Sprawdź, czy dasz radę porozumieć się po niemiecku w tych codziennych sytuacjach.Test %s z odpowiedziami Języki obce. Wylosuj z zaczarowanego pudełeczka 7 kartecze( na karteczkach napisane są różne przybory szkolne), ale nie pokazuj ich koleżance ani koledze.Test z niemieckiego und so weiter dla klasy 6 nr 2 2013-02-09 11:27:16; Czy ktoś z was miał test z niemieckiego Und so weiter dla klasy 5 z 5 roździału 2011-05-25 17:00:51; Odpowiedzi do sprawdzianów z książki und so weiter lub testy! Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.Banalny test z języka niemieckiego! Np. wakacje w Berlinie są w tym roku do 2 września a w … Czytaj dalej .Zakres tematyczny zawarty w testach archiwalnych może różnić się od obecnych wymagań programowych z uwagi na różne terminy przeprowadzenia olimpiad lub zmiany w podstawie programowej. Przybory szkolne po niemiecku. Niemiecki. Please try again later.Przybory Szkolne (8295) Studia (22310) Szkoła - Ogólne. Ma ktoś test Kompass team 1 dział 1? Cóś brakuje, to cóś napiszcie, a dopiszę :) lub dopiszcie sami w komentarzach :)) A jak ogarnąć rodzajniki w przyborach szkolnych po niemiecku? Napisz rodzajniki do przyborów szkolnych ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt