Test znajomości lektury oto jest kasia
Autorem książki jest Mira Jaworczakowa. Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie Kasi.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4. a) Andrzej b) Franek c) Jurek. 63 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Zobacz quiz: Oto jest Kasia. Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"? Co ciekawe, dzieci wytropiły w niej kilka błędów wychowawczych (ocenionych jako błędy według dzisiejszej wiedzy psychologicznej, w latach 60-tych wyglądało to zupełnie inaczej) popełnionych przez rodziców głównej bohaterki. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie! Trzy imioa koleżanek Kasi? Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy. Kupuj leganie, nie chomikuj. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #lektura #test. "Oto jest Kasia" - test znajomości lektury. Pobierz 'Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej' w formacie pdf. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści.KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Posted in Dla dzieci, Książki, Literatura, Strona główna, Wiek 6-12 Tagged Oto jest Kasia do pobrania, Oto jest Kasia download, Oto jest Kasia ebook, Oto jest Kasia mobi, Oto jest Kasia online, Oto jest Kasia pobierz, Oto jest Kasia w pdf, Oto jest Kasia za darmo Najnowsze wpisy.

Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!Test wiedzy na temat.

Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl. Martynka, Weronika, Ania. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. Opowiadania autora Wielkiego Gatsby'ego z angielskim [PDF]Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"? Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi. Udostępnij. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi? MrsSarach 4 lata temu. Czy posiadasz .Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".Witaj na stronie Quizz.pl. Ile rodzeństwa ma główny bohater z bajki "Dynastia Miziołków"?Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej. „Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.

4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.

[AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaNasi rówieśnicy w lekturach. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Streszczenie lektury „Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej. Cele: dydaktyczny - umiejętne dostrzeganie przyczyn i skutków wyróżnianych wydarzeń, - samodzielne uzupełnianie tekstu z lukami,Test ze znajomości lektury „Oto Jest Kasia" 1. Skomentuj. Jaką niespodziankę przywiozła mama? Sprawdź też inne ebooki. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"? a) Jan Brzechwa b) Mira Jaworczakowa c) Alina Centkiewicz. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.sprawdź jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia''!Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą. 5.Dziadek Kasi i Jurka. W jakim etapie zniesienia obostrzeń otworzą te. a) miś b) rower"Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3. U góry znajdziesz quiz Oto jest Kasia. Lektury szkolne. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi? Imię nowo przybyłej do klasy dziewczynki: a) Wisia b) Magdzia c) Antolka 2.Plik Oto jest Kasia Test z lektury kl.

III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania:.

a) lekarzem b) strażakiem c) policjantem. Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę. Jaką niespodziankę przywiozła mama Kasi po .Lektura „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test Odsłon: 62438 Ocen: 409 (67 %) Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Oto jest Kasia" zdobytych na lekcji.Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź. Szkoła podstawowa .Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHej kochani - odpowiadajcie na pytaniaJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"? Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. a) miś b) rowerPytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej. Podobne działy. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 6.Jak nazywana była cioci Krysia. Kim był tatuś Antolki? a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2. Proszę o szybkie odpowiedziEbook - Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej -. // odp; Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa. Gdzie pracował tata Kasi? Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej. Ustalenie kolejności zdarzeń w powieści "Oto jest Kasia". Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi. Konspekt zajęć dla klasy III - praca z lekturą pt. "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika. Kto jest autorem książki „Oto jest Kasia?" Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.Omówiliśmy dziś lekturę "Oto jest Kasia". 3.Imię ulubionej lalki Kasi. Rozpocznij test. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"? Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź. Jaką niespodziankę przywiozła mama?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt