Zemsta test ze znajomości lektury
"Zemsta" - test znajomości lektury. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców. #lektury #zemsta #zemsta-lektura. Dostałam ostatnio 1 ze sprawdzianu 😄😄😄 .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry. a tak wogule to na wesołych świąt już za późno więc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. #zemsta #fredro #gimnazjum. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę. Czyją własnością jest Artemiza? Wyniki w sieci. Budowa utworu „Zemsta" to komedia (odmiana dramatu) - utwór napisany w celu wystawienia go na scenie - złożona z czterech aktów. 9031 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze? Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico - o którym p. Z której książki z serii "Wojownicy" pochodzi t. Masz świetny pomysł na quiz? Lektury szkolne. Ozięble żegnam.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań. Kto prowadzi spór o mur? Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum. Literatura .Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.

Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział? Udostępnij.

Czytałam chyba 5 dni. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".SPRAWDZIANY I TESTY (LITERATURA) J. Kochanowski "Czego chcesz od nas Panie". Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum. :( błagam. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Kartkówka ze znajomości treści lektury Juliusz Słowacki „BALLADYNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. Potrzebujemy Twojej pomocy!Test z lektury ,, Zemsta ". Skomentuj. Ostatnia nadzieja dla Śródziemia #15. I tak (ja nie żyje, ale wstałem z grobu aby to napisać bo się oburzyłem). Test: W „Zemście": a) występuje narrator zbiorowy. sprzeczających się ze sobą właścicieli zamku w Odrzykoniu to: a) wojewoda i kasztelan b) posesor i sędziaCzy znasz tę lekturę? Szkoła podstawowa. Dorota 4 lata temu. Panie dzieju Możesz też lubić. Można je oczywiście wykorzystać także podczas konkursów literackich czy spotkań z uczniami. NigdyTEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO. Nigdy"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Literatura Test z lektury "Zemsta" - poziom trudny.

Świetna lektura. .Pan Tadeusz - test wiedzy. Dlaczego doszło do bójki przy murze? Na stałe wspiera nas 339 czytelników i czytelniczek. Rozpocznij test. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała? Nauczyciele poloniści, w mojej szkole, chętnie sięgają do przygotowanych przeze mnie sprawdzianów dotyczących znajomości lektur. Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.Plik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie. Dziś skończyłam i dziś sylwester.Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski „SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety. Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Zemsta - Aleksander Fredro, test z lektury.

Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik? Z kim Rejent chce ożenić syna?Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry. Podobne quizy .ze zrozumieniem i macie ubogi zasób słownictwa nie jest moją winą. Gatunek: komedia. Fredro "Zemsta" Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).Była ona właścicielką połowy zamku w Odrzykoniu pod Krosnem. zwaliłam na 5 pytaniu. Głównymi bohaterami są Cześnik Raptusiewicz i Rejent Milczek.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci? Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Super lektura. Test: Zemsta Aleksander Fredro. Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Sprawdzian. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Czyje to powiedzenie: Mocium panie? Gatunek: komedia. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Dodaj quiz.Zemsta to komedia Aleksandra Fredry, która została wystawiona po raz pierwszy w teatrze w roku 1834, natomiast pierwsze wydanie książkowe ukazało się cztery lata później. Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, które autor znalazł opisane w dokumentach swojej żony. Podobne działy. 1 rozdzial na 1 dzień, bo nie lubię czytać. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Pytania z lektury " zemsta " POMÓŻ! Ale kanclisćie dał kase na piecyk. No ale dobrze mi poszło. I proszę nie obrażać mojej powieści, bo sami byście lepiej nie napisali. Zapraszam do rozwiązywania testu.Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)"Zemsta" - test znajomości lektury. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji. Zawiera 32 pytań. W XVII wieku zamek ten miał dwóch właścicieli, którzy procesowali się ze sobą, a spór zakończył dopiero ślub ich dzieci. Możesz zdobyć 17 pkt. Sprawdzian ze znajomości lektury "Zemsta". Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Zapraszam do rozwiązywania testu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt