Kartkówka z ani z zielonego wzgórza edux
6.Przykładowe pytania z lektury. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Charakterystyka Gilberta, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury. Czy posiadasz wzrok sokoła? Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś? 5.Fason rękawów-marzenie Ani. Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji. Lucy Maud MontgomerySprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' Przykładowe pytania z Ani z Zielonego Wgórza. Proszę , Kartkówki , z lektury tej.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Udostępnij. !Pomógł Ani i wyłowił ją ze stawu, a gdy dziewczyna zdecydowała się zostać z Marylą na Zielonym Wzgórzu zrezygnował na jej rzecz z pracy w tamtejszej szkole. Ciekawostki o L.M. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki. 2 Wątki w „Ani z Zielonego Wzgórza .Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem.

rodzicami Ani .Minnie May zachorowała na krup a nie na krusz ostatnie pytanie do dupy bo to jest źle.

Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje? Opisy przyrody w „Ani z Zielonego Wzgórza" .„Ania z Zielonego Wzgórza" - cytaty - strona 2, Obraźliwe słowa pani Linde o Ani Jakież to chude i nędzne stworzenie, Marylo!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. 3.Nazwa miejscowości, gdzie znajdowało się Zielone Wzgórze. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley? Ania w wieku trzech miesięcy została sierotą. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie? Główna bohaterka książki „Ania z Zielonego Wzgórza" każdą część tego krajobrazu nazywa inaczej - używa swojego języka, aby oddać w nazwie piękno. - Eragon!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. 2.Kogo Ania grała w teatrzyku szkolnym? „Patrz oczyma, fotografuj sercem." Na pozór surowa, wymagająca tak naprawdę miała wielkie serce.Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. „ Ania z Zielonego Wzgórza". - David duChemin"Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.

Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Cele zajęć: - doskonalenie techniki czytania i rozumienia.

Ania z Zielonego Wzgórza. Podobne działy. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .Charakterystyka Małgorzaty Linde ostatnidzwonek.pl, Małgorzata Linde mieszkała nieopodal Zielonego Wzgórza w małej posiadłości przy szerokiej drodze prowadzącej do Avonlea w porosłej olchami dolinie nad wijącą się dostojnie strugą.Kontakt z nami. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery. Rozwiąż test!Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley? Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza". Dorota 4 lata temu. Do którego z czterech finalistów TOP MODEL jest. Z którym piłkarzem polskiej reprezentacji masz .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Trafiała do różnych ludzi. Na środku stał dom, a otaczał go ogród, dalej ciągnęły się łąki.Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.

klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki.

Skomentuj. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"! Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp. Co chciałbyś w sobie zmienić? Dysponujemy niezwykle skuteczną przestrzenią reklamową, zarówno tradycyjną jak i zasięgową. Maryla Cuthbert - siostra Mateusza, właścicielka Zielonego Wzgórza. Który członek 5SOS umówiłby się z Tobą? Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp. Montgomery - Odmiana rzeczowników przez przypadkiPosłuchaj całości: Tytuł: Ania z Zielonego Wzgórza Autor: Lucy Maud Montgomery Współ.Książki z serii Ania z Zielonego Wzgórza.dlaczego jesteśmy w stanie kochać ludzi, którzy ani trochę na tę miłość nie zasługują, a innych, godnych naszej uwagi, mijamy bez słowa.Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery - streszczenie Odcinek poświęcony jest przygodom 11-letniej dziewczynki - Ani Shirley, która trafia do Avonlea, gdzie zostaje adoptowana przez .Charakterystyka Ani Shirley, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury. GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu! Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza? Traktowano ją jak przedmiot, który można zawsze oddać.Ania z Zielonego Wzgórza - Fotografia dziecięca,rodzinna. Zapraszamy,,Z wizytą u Ani z Zielonego Wzgórza''- scenariusz zajęć korekcyjno-kompensacyjnych w klasach IV-VIII. Życzę wam powodzenia! 4.O kradziesz jakiego przedmiotu Maryla osądziła Anię? Zobacz naszą ofertę i kilka case'ów naszych kampanii - oferta reklamowa 4free.PL » Kłopoty z działaniem komponentu?Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley. Rozpocznij test. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś? Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki. Literatura Emily Brontë .Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania Shirley .Wokół Zielonego Wzgórza rozciąga się piękny krajobraz. Jej rodzice, Walter i Betty, byli nauczycielami. Opracowała: Dorota Bukowska Szkoła Podstawowa im. Lektury szkolne. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Zainteresowany reklamą?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt