Kartkówka hobbit czyli tam i z powrotem
Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena. Lektury 4 lata temu. ISKRY /, M. Ziółkowska - Sobecka „Wśród pisarzy i książek", poradnik dla nauczycieli języka. .W swoim utworze zatytułowanym „Hobbit, czyli tam i z powrotem", Tolkien ukazuje nam szeroką gamę różnorodnych bohaterów. Skomentuj. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ? Kreuje bowiem rzeczywistość fantastyczną, co upoważnia go do tworzenia postaci niezwykłych, a nawet nieco dziwacznych.Hobbit, czyli tam i z powrotem; Nauka: Hobbit, czyli tam i z powrotem Test z lektury szkolnej z odpowiedziami. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobook "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobook. Więcej quizów.Podziel się opinią! Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów? Tolkiena. Był hobbitem - większy od liliputa, mniejszy od krasnala - miał 50 lat. • Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. Tolkien .Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem. Opowiada historię dzielnego hobbita .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. .Charakterystyka bohaterów - „Hobbit, czyli tam i z powrotem" ostatnidzwonek.pl, Bilbo Baggins - hobbit pochodzący z Bag Endu, spod Pagórka.

Literatura Którą czarodziejką z "Wiedźmina" jesteś? Miał łódź i pływał nią bezszelestnie po jeziorze - bo.

Serwis zamknięty. 9.Za kogo był .Streszczenia książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem''. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw? Zobacz profil. .„Hobbit, czyli tam i z powrotem" to znakomita powieść angielskiego pisarza i filozofa, która zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po przepięknej a zarazem niebezpiecznej krainie. Lektury 4 lata temu. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" to znakomita powieść angielskiego pisarza i filozofa, która zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po przepięknej a zarazem niebezpiecznej krainie. Quiz w Poczekalni. Rozpocznij test. Rozwiąż test!J.R.R. 2.Kto namówił go do wyprawy? Opowiada historię dzielnego hobbita .Hobbit czyli tam i z powrotem już od 15,82 zł - od 15,82 zł, porównanie cen w 32 sklepach.PazdanRobiTenTest 01 grudnia 2019, z IP: 83.26.127.160 Pazdankowi się tym razem nie udało, ssssskarbie, nic ssssię nie dzieje, mój sssskarbie i tak mamy prawo zzzzadusić tego małego ssssssmarkacza goblinka, tegoksiążka J. Tolkiena „Hobbit, czyli tam i z powrotem" / wyd. Skomentuj. Najnowsze quizy. Informacje o autorze i okolicznościach powstania utworu. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie? Watch QueueZmierz się z testem wiedzy i uzupełnij ewentualne braki, utrwal to, co już wiesz.

4.Z kim wędrował ? Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Tolkien „Hobbit czyli tam i.

IV-VI.zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund. Zawiera 30 pytań. Czy masz intuicję zwycięzcy?Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ? Podoba się? Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Prosze o nie ściąganie z innych stron.Przydatność 75% Hobbit, czyli tam i z powrotem (charakterystyka Bilba Bagginsa) Bilbo Baggins jest głównym bohaterem książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem". Mieszkał w pobliżu pagórka.Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. Tolkien) Pytań: 22. Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ? 6.Co stracił podczas wyprawy? 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit? Jak dobrze orientujesz się w perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii? Zgłoś nadużycie .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem. polskiego w klasach IV - VI, wyd. Udostępnij. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Plik Sprawdzian Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Testy i Sprawdziany • Data dodania: 1 kwi 2013. FunTest.pl. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czas akcji ostatnidzwonek.pl, Akcja „Hobbita" rozgrywa się , a dokładniej w latach 2941-2942.Właściwa akcja utworu rozgrywa się pomiędzy 29 kwietnia a 22 czerwca roku następnego, czyli trwa ponad rok.Oprócz tego autor stosuje retrospekcje.Hobbit czyli Tam i z Powrotem Audiobook - Rozdział 9 - Duration: 31:34.

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit? Na zwiady wysłano włamywacza, czyli hobbita.Bilbo przekonał.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem. podziel się. Tolkien'a. Udostępnij. 151 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Nie czujesz się pewnie w tym temacie? Czytaliście tą książke jako lekture ? Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R. Przebieg zajęć. Test składa się z 19 pytań. Dla fanów Hobbita. 139 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Sprawdzenie znajomości lektury - kartkówka. z gory dziękuje !Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 2 lata temu. O Autorze taylor_123. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Hobbit, czyli tam i z powrotem został wydany w 1937 r. i przyniósł rozgłos autorowi - profesorowi literatury germańskiej w Oksfordzie, znawcy literatury i języka staroangielskiego, językoznawcy.Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem? Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Pochodził z szanowanej rodziny Bagginsów i słynącej z łamania schematów i nieprzewidywalności rodziny Tuków.„Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych. Poucz się fiszek i wróć do testu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt