Test z polskiego szatan z siódmej klasy
Tadeusz Januszewski Słownik pisarzy i lektur dla szkół podstawowych, wyd.. Podaj swoje imię: .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.Szatan z siodmej klasy-1960 Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc!. Nasza Księgarnia, 2005.. Szatan z siódmej klasy - polski serial telewizyjny z 2006 roku, na podstawie filmu.. olcia2453.. Juliusz Słowacki.. franciszka.. Kornel Makuszyński .. Polskiego, Historii, Geografii, nie wiadomo czego.. Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy - test.. Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" .. przeniósł się na stałe z Francji do Polski, b) znalazł list Kamila de Berier, c) dworek był cenny i zabytkowy, d) niedaleko mieszkała jego rodzina.. Ogólna wiedza literacka .. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Adasiowi pomaga odzyskać wolność:Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!.

?test pt. Szatan z siódmej klasy.

Szatan z 7 klasy.. FunTest.pl.. Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma.. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Tagi dla tego testu: test HapyGłówne wątki „Szatana z siódmej klasy" ostatnidzwonek.pl, Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" możemy zaklasyfikować jako powieść detektywistyczną dla dzieci i młodzieży.Dlatego między innymi należy przyjąć, że główny wątek powieści dotyczy sprawy rozwiązania zagadki dworu Gąsowskich, której podejmuje się uczeń siódmej klasy - Adam .Szatan z siódmej klasy Ocena; film przygodowy Polska 2006, 102 min "Szatan z siódmej klasy" w reżyserii Kazimierza Tarnasa jest najnowszą ekranizacją powieści Kornela Makuszyńskiego pod tym samym tytułem.. Aleksander Minkowski - Dolina Światła 12.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy [tekst] [opracowanie] 11.. Zobacz podobne quizy: #lektury #test .Szatan z siódmej klasy..

Polski- Szatan z siódmej klasy.

Wyślij zgłoszenie.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Witaj na stronie Quizz.pl.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. garbaty) c.dostał do przetłumaczenia od panny Irenki 12.Dowiedział się z listu, że dalszych wskazówek co do skarbu należy szukać: .. "Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.Śliczna dziewczyna o fiołkowych oczach, niezwykła zagadka tkwiąca w pamiętniku oficera napoleońskiego wracającego spod Moskwy, niebezpieczna szajka gotowa na wszystko, by zdobyć skarb oraz sensacyjna akcja okraszona humorem słownym i sytuacyjnym.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Quizy » Literatura, Język Polski.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Wcześniej książkę tę przeniosła na ekran Maria Kaniewska.. Gdzie .Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!.

Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

by franciszka.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. pytanie 1 z 15.. Kim jest bohater utworu i w jakiej występuje roli.. Udostępnij.. które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Było to w roku 1960.Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3 Test Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test Dziady część 3 - Adam Mickiewicz 2 Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". Polski- Szatan z siódmej klasy.. wtorek, 4 czerwca 2013.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Odpowiedz na pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.SZÓSTKA Z POLSKIEGO .. Na dole strony głównej znajdziecie listę najpopularniejszych postów.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Lektury szkoły podstawowej - klasy IV-VI .. Delta.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Czy zasługujesz na tytuł Mistrza Polski?. Zabawne Jaką .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z siódmej klasy.

główny bohater - tytułowy szatan z siódmej klasy, który logiką myślenia pokonuje najtęższe umysły.Szatan z siódmej klasy - film polski z 2006 roku.. fałszywego malarza.. Skorzystajcie też z wyszukiwarki.. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Szatan z siódmej klasy.. Rozpocznij quiz.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Lektury szkolne.. Agata_Froncz .Język polski "Szatan z siódmej klasy" pytania sprawdzające - sprawdzian.. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Agata_Froncz 2 lata temu.. Szatan z siodmej klasy-1960 - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.ni źli klasa siódma w czasie pokoju.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Podobne działy.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy.. Szukaj.. Kornel Makuszyński Szatan z siódmej klasy, wyd.. Skomentuj.. profesora Gąsowskiego.Szatan z siódmej klasy (1960) Adam Cisowski to inteligentny i logicznie myślący nastolatek z żyłką detektywistyczną, który próbuje rozwiązać tajemnicę starego dworu i znikających w nim drzwi.. Na podstawie popularnej powieści młodzieżowej Kornela Makuszyńskiego pod tym samym tytułem.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. przeniósł się na stałe z Francji do Polski, znalazł list Kamila de Berier, dworek był cenny i zabytkowy, niedaleko mieszkała jego rodzina.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt