Alicja w krainie czarów test ze znajomości lektury
Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Alicja w Krainie Czarów - streszczenie Pewnego słonecznego dnia mała Alicja spędzała miło czas, siedząc ze starszą siostrą w ogrodzie.. U góry znajdziesz quiz Alicja w Krainie Czarów - Test na wiedzę.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Alicji z Krainy Czarów.. Stan: nowy.. Jej siostry z kolei - Lorine i Edith - występują w powieści jako Papuga Lora i Orlątko.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Alicja w Krainie Czarów, którą napisał Carroll Lewis, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Alicja w Krainie Czarów to książka magiczna.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Powrót Alicji do normalnych rozmiarów.Tytułowa Alicja spędza tu letnie popołudnie w towarzystwie swej siostry.. Alicja w Krainie Czarów - do kogo naleza te słowa Jak myślisz do kogo moga nalezec te słowa?Witaj na stronie Quizz.pl.. Znaleźć tutaj można książki z zakresu literatury pięknej, filozofii, religii czy geografii.. Serwis zamknięty.. Pan .Przygody alicji w krainie czarów alicja po drugiej stronie lustra lektura z opracowaniem (Lewis Carroll).. Sennie zerkała przez ramię siostry do książki, ale ta wydała się jej nudna, gdyż nie miała ilustracji i dialogów.„Alicja w Krainie Czarów" - plan wydarzeń, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ..

Test wiedzy Alicja w krainie czarów!

Julia_Zoremba 3 lata temu.. 17 marca wtorek Temat : Czy uważnie przeczytałem/łam lekturę ,,Alicja w Krainie Czarów?. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Wiązki zadań do lektur: Syzyfowe prace, Quo vadis, W pustyni i w puszczy, Klątwa starej stróżki, Powrót taty, Akademia Pana Kleksa, Zemsta.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Przetestuj swoją wiedzę.Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.. Protest Alicji przeciw interpretacji Króla Kier.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tytuły udostępnione w serwisie znajdują się już w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych, korzystając z nich w innych krajach, należy sprawdzić czy robi się to zgodnie z prawem miejscowym.Zbliża się termin omawiania lektury, dlatego w piątek i w poniedziałek czytamy lekturę ,,Alicja w Krainie Czarów".. Wiele można w niej odnaleźć, jeśli ma się wystarczająco otwarty umysł, a komedia i tragizm splatają się niezwykle ściśle, trudno jedno od drugiego .Streszczenie Alicji w krainie czarów w pigułce, Pewnego dnia Alicja siedziała na brzegu rzeki w ciepły letni dzień..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Za Białym Królikiem w ubraniu, niosącym zegarek kieszonkowyLewis Carroll - "Alicja w Krainie Czarów".. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Powrót ze Smokiem na proces sądowy Waleta Kier.. Sprawdź swoją wiedzę - rozwiąż testy ze znajomości treści lektury.W przypadku książki takiej jak Alicja w Krainie Czarów test wiedzy jest dynamiczną jazdą bez trzymanki, ponieważ chociaż jest to lektura dziecięca, to jednak bynajmniej nie prosta.. Za którą z postaci Alicja podąża w głąb nory?. W Krainie tej bohaterka przenosi się co cudownego, rajskiego ogrodu, który zamieszkuje cała masa nierealnych stworzeń.Alicja - charakterystyka • Alicja w Krainie Czarów Jej pierwowzorem była rzeczywista osoba - Alice Liddell, córka oxfordzkiego dziekana Carrolla.. Fantastyczne zdarzenia rozgrywają się natomiast w Krainie Czarów, do której prowadzi Królicza Nora..

Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.

Alicja postanawia posłuchać rady Kota i udaje się do domu Szaraka, by wraz z nim oraz Zwariowanym kapelusznikiem i Susłem wypić herbatkę.Alicja w Krainie Czarów (ang. Alice's Adventures in Wonderland) - powieść z 1865 roku autorstwa Charlesa Lutwidge'a Dodgsona, który opublikował ją pod pseudonimem Lewis Carroll.Dosłowne tłumaczenie tytułu brzmi Przygody Alicji w Krainie Dziwów.Książka ukazuje absurdalną logikę snu, jest pełna satyrycznych aluzji do przyjaciół i wrogów Dodgsona, parodii szkolnych .Alicja - tytułowa bohaterka powieści Lewisa Carolla: Przygody Alicji w krainie czarów (1865) oraz O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie lustra (1872).. Ponieważ dzień był upalny, znudzona dziewczynka zamierzała ułożyć się do drzemki.W prace włączają się wolontariusze.. W wersji od wydawnictwa Siedmioróg wzbogacona została niezwykle kolorowymi ilustracjami - zobaczcie sami.Alicja w Krainie Czarów.. 0 .Zobacz quiz: Alicja w Krainie Czarów.. Tim Burton ("Edward Nożycoręki", "Batman") podjął się zaczarowania świata doskonale znanego z dwóch książek Lewisa Carrolla - "Alicja w Krainie Czarów" oraz "Alicja po drugiej stronie lustra".Materiały do pracy z lekturami (cykle lekcji): Quo vadis, Alicja w Krainie Czarów, Pan Tadeusz, Syzyfowe prace.. Radzi jej, by udała się do domu Szaraka Bez Piątej Klepki..

Rozwiąż test!Chcesz wiedzieć ile pamiętasz z filmu Alicja w krainie czarów?

Społeczność .. Jest siedmioletnią dziewczynką o rozwiniętej wyobraźni, odważną, ciekawą świata, nieco przemądrzałą, wrażliwą na poezję.Alicja w krainie czarów jak dobrze znasz Alicjˇ w krainie czarów Poziom trudno[ci: Zredni 1. jkaich kolorów byBy królowe A - zielona i niebieska B - czarna i biaBa C - biaBa i czerwona D - |óBta i fioletowa 2. jak przysiˇgˇ zBo|yBa biaBa królowa A - |e bˇdzie w zgodzie ze swoj siostr B - |e bedziˇ dobr królow C - zlikwiduje zBoWydanie Alicji w Krainie Czarów kompletne bez skrótów i cięć w treści.. W przypadku Krainy Czarów możesz spodziewać się absolutnie wszystkiego.. tu zaś konkretnie - naprawdę trudnych pytań.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Kup teraz na Allegro.pl za 13,90 zł - ALICJA W KRAINIE CZARÓW / LEWIS CARROLL LEKTURA z miasta POLSKA.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. quiz sprawdzi twoją wiedze na temat ,,Alicji w krainie czrów '' quiz sprawdzi twoją wiedze na temat ,,Alicji w krainie czrów '' Szukaj.. Lektura z opracowaniem.. Nie sposób się przy jej lekturze nudzić, ale o tym wie prawdopodobnie każdy z was - jest to bowiem bez wątpienia klasyka.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Ten odkrywa przed nią tajemnicę, że wszyscy, którzy przebywają w Krainie Czarów są źli (w tym również Alicja).. Wydanie Alicji w Krainie Czarów kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Rozwiąż ten guiz !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt