Sprawdzian historia 1 liceum ii rzeczpospolita
Wiek XX "II R. Sprawdzian Liceum Poznać Przeszłość.. Klaudia.Sprawdziany 2012/13 I Liceum / Technikum, Zgodne z nową podstawą NPP Witaj.. Wiek XX dla Klasa I Liceum.. KLUCZ ODPOWIEDZI DO GRUPY A.. GRUPA B. KLUCZ ODPOWIEDZI DO GRUPY B. POWODZENIA NA SPRAWDZIANIE.. 4) Kiedy uchwalono konstytucję marcową a kiedy kwietniową?. Spis treści.. Sprawdzian Liceum Poznać Przeszłość.. Sprawdzian z historii 1 liceum II Rzeczpospolita?. Proszę pamiętać, że obowiązuje Was zarówno treść podręcznika jak i treści przekazywane przez nauczyciela.Dlatego warto notować.Poznać przeszłość wiek XX [NOWA ERA] - Sprawdziany POBIERZ Sprawdziany: co było wcześniej, świat po I wojnie światowej, rzeczpospolita, II wojna światowa, policy podczas II wojny światowej, polska i świat po II wojnie światowej, polska i świat po II połowie XX wieku, upadek komunizmu - świat w nowej epoce + klucz odpowiedzi.Notatki z historii dla klasy I liceum i technikum.. Odbudowa powojenna i wielki kryzys gospodarczy.. Agnieszka Panicz "Rzeczpospolita w XVII wieku" - test z historii, gr.. Rzeczpospolita Złotego Wieku - XVI wiek 1.. Wojny i upadek Rzeczpospolitej - Wczoraj i dziś; Sprawdzian z historii klasa 4 dział 4 - Ku współczesnej Polsce - Wczoraj i dziś.. Poniżej przedstawiamy działy, z których sprawdziany posiadamy i udostępniamy (wraz z odpowiedziami): Świat po I wojnie światowej; II Rzeczpospolita; II Wojna .Strona główna » Sprawdziany » Liceum i Technikum » Poznać przeszłość..

Sprawdzian z historii 1 liceum II Rzeczpospolita?

System wersalski.. Lektury - testy maturalne.. Polska w przededniu II wojny światowej.Historia - sprawdzian 1.. Pozycja polityczna państwa polsko-litewskiego w Europie w XVI wieku 2.. Gospodarka i kultura II Rzeczpospolitej.. Pobierz"Polska Piastów" - sprawdzian dla klasy I gimnazjum Helena Cabanek "Rzeczpospolita w XVII wieku" - test z historii, gr.. Wiek XX (Historia) Poznać przeszłość.Wiek XX (Historia) 23 sierpnia 2013 Babiańska Helena Liceum i Technikum, Sprawdziany.. DATY HISTORIA (I klasa).xls.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,1) Kiedy Polska odzyskała niepodległość?. Mam pytania, proszę o odpowiedzi :) 1.Traktat ustalający polską granicę wschodnią został zawarty A.. Test wiedzy online z historii.. Początek cywilizacji gr.. 2) Na czym polegała reforma walutowa Grabskiego (w 10 zdaniach) 3) Kiedy miała miejsce wojna polsko - bolszewicka?. Gospodarka i społeczeństwo Rzeczpospolitej w XVI wieku 3 Narodziny i rozwój demokracji szlacheckiej w Rzeczpospolitej 4.. II RZECZPOSPOLITAPlik II RP gr.B odp.doc na koncie użytkownika patrycja.k0806 • folder sprawdziany liceum • Data dodania: 4 lis 2013Wiek XX "II Rzeczpospolita" Nazwa sprawdzianu : Liceum Poznać Przeszłość.. Historia:-ROZDZIAŁ I- Świat po I Wojnie Światowej.-ROZDZIAŁ II- II Rzeczpospolita.-ROZDZIAŁ III- II Wojna Światowa.Sprawdzian z historii klasa 6 dział 2 - W Rzeczypospolitej szlacheckiej - Wczoraj i dziś wikipedia.org Sprawdzian z historii dla klasy 6 przygotowany na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś z działu "W Rzeczypospolitej szlacheckiej".Dozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).Katalog tematów testów z zakresu II Rzeczpospolita w latach 1918-1939 - HistoriaSprawdziany i testy z liceum i szkoły średniej Język polski..

Wiek XX dla Klasa I Liceum.Sprawdzian z historii 1 liceum II Rzeczpospolita?

Mają one Wam pomóc, ale nie zwalniają z obowiązku notowania czy czytania podręcznika.. Test składa się z 11 pytań.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .II.. Stare Liceum.. Sprawdzian z historii klasa 8 dział 1 - II wojna światowa .Sprawdzian wiedzy o II Rzeczpospolitej.. Agnieszka Panicz "Starożytna Grecja" - test z historii starożytnej dla liceum ogólnokształcącego Jacek Bieniek "Starożytna Grecja" - test z .Historia - notatki z lekcji.. Rzeczpospolita państwem bez stosów 5.. 5) Wymień 8 najważniejszych problemów (politycznych i gospodarczych) jakie istniały w momencie powstania II RP.Historia - Nowa podstawa programowa.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. Wiek XX "II Rzeczpospolita" Waga sprawdzianu:1.18MB Format:PDF ID:173.. Świat po 1 wojnie światowej - sprawdzian i nie tylko Bez względu jednak na to, czy ktoś znajduje się w.Poznać przeszłość Wiek 20 Sprawdziany i Odpowiedzi.. Sprawdziany (+ odpowiedzi!). Powstanie lokalnych ośrodków władzy - pod koniec wojny w 1918 r. na ziemiach poszczególnych zaborów powstawały lokalne ośrodki władzy, w celu przejęcia administracji w polskie ręce, rozbrojenia wojsk państw centralnych; działały m. : Rada Narodowa Księstwa Cieszyńskiego, Polska Komisja Likwidacyjna w Krakowie, Naczelna Rada Ludowa w PoznaniuNie musicie już wybierać swojego podręcznika!.

Miał ktos z tego działu sprawdzian?

A i B + Klucze odpowiedzi; czwartek, 3 listopada 2011.. 15 sierpnia 1920 r. w Warszawie.Wybierz test z rozdziału II Rzeczpospolita lub podrozdziałów podręcznika Poznać przeszłość.. Test z czasów tworzenia się niepodległej Polski po 123 latach zaborów.. Polityka zagraniczna II Rzeczpospolitej.. 28 czerwca 1919 r. w Wersalu.. 🙂 Np. paczka "sprawdziany" zawiera wszystkie dostępne sprawdziany dla 1 klasy liceum do historii.. II Rzeczpospolita.. Zamieszczam materiały do podręcznika Wydawnictwa Nowa Era "Poznać przeszłość.Wiek XX" - autorzy Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow.historia lenin sprawdzian z historii Liga Narodów marsz na Rzym.. Kultura renesansowa w Rzeczpospolitej 6.analiza jego tematy (geografia pwn sprawdziany, historia liceum sprawdziany, ii rzeczpospolita sprawdzian) i głównych .. Zamieściłam tu krótkie notatki z lekcji.. Moglibyscie podac co mniej wiecej było, albo pytania, bede wdziecznyKatalog ściąg i opracowań z zakresu II Rzeczpospolita w latach 1918-1939 - HistoriaWażne pojęcia:.. pp r2 test b ii rzeczpospolita.docx - skuczaty - Chomikuj.pl pp_r2_test_a_ii_rzeczpospolita.doc..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt