Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej klasa 3
Jola odrabia lekcje.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 18630.. 3pTą są.. Sprawdziany są .klasa III B Program powstał w celu wyrównania szans edukacyjnych dzieci z brakami w wiadomościach i umiejętnościach szkolnych z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej.. Uzupełnij wyrazy brakującymi literami i dwuznakami.Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji matematycznej w klasie III - grudzień .. imię i nazwisko 1.. Czytaj uważnie każde zadanie i wykonaj je zgodnie z poleceniem.. PP C 5.Badano umiejętności uczniów z zakresu edukacji matematycznej i polonistycznej.. Poziom wiadomości i umiejętności polonistycznych uczniów naszej szkoły .. Klasa III A 1.. Na pewno poradzisz sobie.. Powodzenia!. Imię i nazwisko 1.. Czytaj uważnie polecenia w poszczególnych zadaniach i spokojnie pracuj.. Uczeń: Punktacja: 1.. 1 Sprawdzian wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej.. 5 10.Kartoteka sprawdzianu wiadomości i umiejętności klasy III.. Nr zadania:Plik Sprawdzian z edukacji polonistycznej I półrocze kl.II.docx na koncie użytkownika daga1229 • folder sprawdziany kl2 • Data dodania: 29 mar 2012 .. KLASA I(1)(1) klasa I(2) .. SPR.WIADOMOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI pol.W KL.2.docx.Sprawdziany kl. I • pliki użytkownika mg_26 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Sprawdzian z matematyki 5.pdf, Sprawdzian 5 edukacja polonistyczna kl.1.pdfTest 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania..

Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej dla klasy III - styczeń.

Pisze odpowiedzi na pytania związane z przeczytanym tekstem.. Jola odrabia lekcje.. Narysuj odcinek CD o 2cm 5mm dłuższy od odcinka AB 9.Ewa miała 3 monety po 5 .Sprawdzian wiadomości z matematyki po klasie 4 szkoły podstawowej Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę .SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH PO KLASIE 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ Autor: Grażyna Wójcicka Konsultacje: Weronika Janiszewska, Joanna Zagórska, Maria Zaorska, Tomasz ZaorskiSprawdzian umiejętności matematycznych po klasie 3 szkoły podstawowej, plik: sprawdzian-umiejetnosci-matematycznych-po-klasie-3-szkoly-podstawowej.pdf (application/pdf) Matematyka z kluczemSprawdzian końcowo .Znajomość zasad pisowni wyrazów z „ ż, rz, ó, u, ch, h. 9 6.. Powodzenia.. Celowość realizacji programu wynika z diagnozy potrzeb opartej na obserwacji uczniów.. Narysuj linię prostą, łamaną i krzywą.. Obok dat wpisz odpowiednie nazwy świąt.. Uwaga!. Uzupełnianie tekstu, dotyczącego wiadomości o Ojczyźnie.. Informacje o sprawdzianie Sprawdzian końcoworoczny klasy III.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard .Sprawdziany i testy-> Zajęcia zintegrowane.. Jacek ładnie gra i śpiewa.. na koniec roku szkolnego.. SPRAWDZIAN NR 1-----Sprawdzian klasa III Imię i nazwisko..

9pkt.Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji.

Układanie zdań na podstawie obrazka.. 1.Oblicz 9 + 9 = 7 + 8 = 15 - 8 = 14.. Sprawdziany.. 2.Podkreśl .Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej KLASA 1 Imię i nazwisko .. 1.Ile jest głosek, liter, sylab w podanych wyrazach.. Do każdego z odcinków dorysuj odcinki prostopadłe.SPRAWDZIAN NR 1-----Sprawdzian klasa III Imię i nazwisko.. linia prosta linia łamana linia krzywa 2.. Łączy miasto z danym krajobrazem.. Dział: Szkoła podstawowa - kl. I-III.. Przy każdej grupie wyrazów napisz, jaka to część mowy.. Wyraz Ile liter Ile sylab Ile głosek dzwonek czerwiec szczaw 2.Ile jest wyrazów w podanych zdaniach.Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji społecznej w klasie III (listopad) .. Imię i nazwisko 1.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Testy końcoworoczne z edukacji polonistycznej dla klas I-III z zakresu znajomości części mowy, przewidzianych dla poszczególnych klas.. Tą są zjeżdża, napisał, cieszyłaPublikacja zawiera testy sprawdzające wiedzę i umiejętności uczniów klasy drugiej.Klasa 3 • pliki użytkownika gatoka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.. SPRAWDZIAN-czytanie ze zrozumieniem, gramatyka.doc.Oto ja - cykl dla edukacji wczesnoszkolnej; Oto ja - klasa 3 ..

2.Podkreśl .Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej KLASA 1 Imię i nazwisko.

Uzupełnij tabelkę.. Żyją tam także różne zwierzęta.Przesłano: 2009-01-06.. 1 Sprawdzian wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej - klasa III - luty imię i nazwisko 1. Przyjrzyj się uważnie ilustracji, napisz w tabeli 12 wyrazów (po 3 rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki i tyle samo liczebników), których można by użyć w opisie przedstawionego obrazka .. 1 Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej dla klasy III - styczeń Imię i nazwisko.. 1.Ile jest głosek, liter, sylab w podanych wyrazach.. Otwórz PDF w nowym oknie.. Posługiwanie się mapą Polski, określanie barw wyżyn, nizin, gór i morza, państw sąsiadujących.. Sprawdzian z edukacji matematycznej dla III klasy-ćw -in.doc.. Sprawdzian wiadomości i umiejętności z działu dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 Joanna Kuroczko; Sprawdzian wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej dla klasy III Renata Makselan; Sprawdzian wiadomości i umiejętności ucznia kończącego klasę III Renata WalensSprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej dla uczniów klasy II b po I semestrze Imię i nazwisko:.. Witaj!. Uzupełnij zdania nazwiskami słynnych Polaków.Grażyna Jarosz Nauczyciel nauczania zintegrowanego Sz. P. nr 316 Warszawa Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji polonistycznej dla uczniów klas drugich po I semestrze Imię i nazwisko .Sprawdzian wiadomości z edukacji polonistycznej w klasie III za I semestr ..

Sprawdzian wiadomości z matematyki dla klasy II.

Pokoloruj zielonym kolorem ramki z nazwami państw graniczących z Polską.. Przeczytaj uważnie tekst.. Badana czynność ucznia.. Pisanie dobrych rad na zabawy zimowe.. Wypisuje z tekstu nazwy miejscowości.. Przy każdej grupie wyrazów napisz, jaka to część mowy.. Jacek ładnie gra i śpiewa.. Określa kierunek PP D 4.. Do każdego z odcinków dorysuj odcinki równoległe.. Przy ich pomocy dziecko utrwala nabyte dotychczas wiadomości i umiejętności z zakresu gramatyki, ortografii, doskonali warsztat pisarski.. Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.. Umiejętność czytania uczniowie opanowali w 94%.Plik Sprawdzian wiadomości i umiejętności przyrodniczych w klasie 3.doc na koncie użytkownika albi32 • folder Sprawdziany z netu n-li • Data dodania: 16 paź 2010 .. 1.Podkreśl czasowniki w podanych zdaniach.. Edukację polonistyczną prowadzi się na przemian z edukacją matematyczną.. Uzupełnij tabelkę.. zjeżdża, napisał, cieszyła się, jadł1 Test diagnozujący wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej i społeczno-przyrodniczej dla uczniów klasy III Imię i nazwisko klasa Na rozwiązanie testu masz 90 minut.. Na zajęciach dzieci rozmawiały o swoich wakacyjnych planacKl 3 sprawdzian z edukacji polonistycznej • pliki użytkownika gatoka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01.bmp, 00.bmp Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. 1 Sprawdzian wiadomości i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej klasa III - marzec .. Imię i nazwiskoSprawdziany z edukacji polonistycznej - klasa III.. Publikacja daje dzieciom możliwość samokształcenia.. 9pkt.. Uczeń: Poziomy wymagań Kategoria celu 1.. Podpisz je..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt