Test sprawdzający wiedzę z lektury quo vadis
Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nauczyciele jednak uważają, że bez tego narzędzia nie da się kontrolować postępów w nauce i motywować do większego wysiłku.Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Z perspektywy ucznia jest to niepotrzebny stres i zawracanie głowy.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Władca Pierścieni.. Drukuj test.Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lektury.. Lektury.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. Pytanie 1 /16.. a) Satysfakcja b) Litość c) Wrażliwość d) Zaniepokojenie 19) Z jakiej religii wywodzi się Ligia?Tematem lekcji jest "Quo vadis" - co powinieneś/aś wiedzieć na egzaminie.. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy z „Quo Vadis" .. Zobacz podobne quizy: #ksiazka #lektura #quovadis #sienkiewicz #testwiedzy .. Powiadom znajomego.. Wymień trzy postacie historyczne.. :) #lektura #krzyzacy #henryksienkiewicz.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka Sienkiewicza..

Dyktanda ...Test wiedzy z lektury "Quo vadis".

Quo vadis - Henryk Sienkiewicz, test z lektury Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.. Udostępnij.. Jakim typem czytelnika jesteś?. Test składa się z 28 pytań.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Na lekcję polskiego.. "Quo vadis" - test znajomości lektury.. Quo Vadis Dobra okazja, by sprawdzić, czy przeczytało się lekturę NAPRAWDĘ uważnie, czy tylko 'na odwal' .. test z quo vadis.Pytania sprawdzające wiedzę z "Lalki" B. Prusa oraz dotyczące biografii i twórczości B.Prusa Karolina Orłowska; Quiz literacki - W kręgu powieści Agnieszki Tyszki Katarzyna Wojtkiewicz; Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans - sprawdzian wiadomości Katarzyna .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z j. polskiego.Czas akcji powieści nie został w toku narracji ściśle określony - wiadomo jedynie, że wydarzenia rozgrywają się w drugiej połowie I wieku naszej ery za panowania Nerona (54 - 68).. Odwiedź ten quiz i sprawdź na ile ją znasz!. Czy powinieneś napisać własną książkę?Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza..

Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury - Quo Vadis!

1. czym były Czarne stopy?. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Przerwij test.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Poczta| TopNews| WP.PL na komórkę .. Quo Vadis Obowiązkowa lektura, każdego Polaka i nie tylko.. Drużyna pierścienia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak zginął św. Piotr a jak św.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?". Kim był Chilon Chilonides i co się z nim stało ?. Przedmioty.. Napisz do nas.. .TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1. pytanie 1 z 15.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.. Lekcja live z polskiego o 11:15 transmitowana na żywo dla uczniów klasy 8 szkoły po.Henryk Sienkiewicz - "Quo Vadis" Test - sprawdzian weryfikujący wiedzę na temat lektury ukazującej starożytny Rzym pt. „Quo vadis" Sienkiewicza.. 3.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami „Uczta Nerona" oraz „Pochodnie Nerona" namalowanymi przez:Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury..

Przetestuj swoją wiedzę.

Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.. Zobacz profil.. Sprawdź się!. Ustalenie czasu jest możliwe, dzięki wykorzystaniu przez Sienkiewicza kilku faktów historycznych:-- Wojna w Armenii z Partami, z której powraca Winicjusz (63 r.)Quo Vadis, pytania.. Sprawdź swoją wiedzę na temat pierwszej części sławnej trylogii o przygodach Śródziemia!. co wiesz o lekturze ''Czarne stopy'' jak dobrze znasz lekturę Czarne stopy?. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Test zawiera 15 pytań dotyczących obowiązkowej lektury na maturze.. Matematyka MATeMAtyka ZP MATeMAtyka ZPiR Prosto do matury ZP Prosto do matury ZPiR To się liczy!. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Skomentuj.. a) Św. Piotr b) Winicjusz c) Glaukus d) Ligia 18) Jakie odczucie miał Neron podczas igrzysk śmierci?. Czy powinieneś zostać pisarzem?. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Quo vadis - test wiedzy.

"Quo vadis" - test znajomości lektury.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Lekcje z lekturą „Quo vadis" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-quo-vadis-test-wersja-b.doc (application/msword) .. Wiedza o społeczeństwie W centrum uwagi ZP W centrum uwagi ZR.. Literatura .. Quiz wiedzy ogólnej z motywem jedynki!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Stwórz swoją książkę!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt