Testy ze znajomości ani z zielonego wzgórza

testy ze znajomości ani z zielonego wzgórza.pdf

Zawiera 12 pytań.. Kim była Małgorzata Linde - test.docx.. Udostępnij.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. Klasa 5 Polski Historia .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Fakt czy bzdura?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Dorota 4 lata temu.. Rozwiąż test!Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. !dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Miał długie, popielatosiwe włosy, sięgające zgarbionych pleców i gęstą, ciemną brodę, którą zapuścił, mając dwadzieścia lat.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Mądrości rodziców!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

... "Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury.

ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.z sercem .. 3.,,Ukarana" cecha przyjaciółki Diany.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. wg Rudeckie1983.. 2.Przykra dolegliwość,wskutek której krople walerianowe znalazły nowe zastosowanie.. Test Ania z Zielonego Wzgórza.doc.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego Wzgórza - test - Ania z zielonego wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury.. Skomentuj.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwiskoJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. ponieważ zakochała się w Gilbercie ..

... Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte.

Życzę wam powodzenia!. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Literatura Emily .Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Proszę o szybką i dokładną odpowiedź.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico - o którym p.. Z której książki z serii "Wojownicy" pochodzi t. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Załóż konto Zaloguj się.. W Avonlea uchodził za dziwaka i samotnika, lecz ludzie cenili go za gospodarność i darzyli go powszechnym szacunkiem.test ze zmierzchu czworokaty oceany test o top model qiuz jak oni śpiewaj .. Ania z Zielonego Wzgórza Ciekawy test.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny .. Literatura Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. z kręgosłupem .. Jak nazywają się opiekunowie Ani?test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury..

Menu ...Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.

Została zachowana oryginalna pisownia autora.. ze wzrokiem .. .Z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' Pytania: 1.Drzewo w nazwie posiadłości ojca Diany.. Podaj swoje imię: czy ania pogodziła się z gilbertem ?. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.„Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -ania-z-zielonego-wzgorza-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.. Miłego rozwiązywania!Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Jedno ze zdań nie jest autorstwa Ani Shirley.. Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnymMateusz Cuthbert był sześćdziesięcioletnim kawalerem o nieco dziwacznej powierzchowności i niezgrabnej figurze.. Wskaż je.. Maksymalny czas ważności zadania do 1.11.2010r.Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Test Ania Z Zielonego Wzgórza.txt.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodySerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Historia Ani z Zielonego Wzgórza Wykres z etykietami.. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. jak miał na imię ojciec ani .Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Kto ma odpowiedzi do tego testu bardo proszę aby mi napisał^^ Nie muszą być wszystkie, a te na które znacie odpowiedź :D GRUPA A 1.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. Lucy Maud MontgomeryOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zapraszam do rozwiązywania..Komentarze

Brak komentarzy.