Test sprawdzający wiedzę z lektury mały książe
W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. A jeśli nie, to może dzięki temu quizowi czegoś się o niej dowiesz?Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.. NigdyQuizy na temat sprawdzian.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Przetestuj swoją wiedzę.173 Mały Książę - Antoine de Saint Exupéry 1.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test ze znajomości książki Mały Książe.. Książka „Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.. Pomożecie?. 7Maly ksiaze .Plik Mały Książę test 1.docx na koncie użytkownika cordis1 • folder Pomoce szkolne • Data dodania: 15 mar 2011.. Czuł się odpowiedzialny za Różę.. Nie dogadywał z lotnikiem.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. średniej wielkości.. Jaki miał dom doktor?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. 2Mały ksiąze usuwał kiełki baobabów ze swojej planety?.

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Żmija.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Jak miała na imię siostra doktora i czym się zajmowała?. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Czy Mały Książę zaprzyjaźni się z Tobą?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Przykładowa kartkówka z "Małego Księcia" Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na swoją planetę?. Aktualności; O książce.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.Quo vadis - test wiedzy.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat sprawdzian znajdują się powyżej na liście.. ze strony Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. Moja kolekcja.. Planecie zagrażały: dęby.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?.

Zbiór pytań powiązanych z hasłem #lektury.

Gatunek: komedia.. Rozprawka z „Małego Księcia".. Spotkanie z Lisem jest przypowieścią o: Polowaniu.Mały Książe.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.„Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery'ego; Moje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze „Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego; Ciąg dalszy ,,Małego Księcia".. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Mały Książę pochodził z planety: podobnej wielkością do Ziemi.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Przed .Z perspektywy ucznia jest to niepotrzebny stres i zawracanie głowy.. Szukaj.. Tęsknił za baobabami.. Układ studni.. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować?. Zrób test i się przekonaj!. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. 6ludzie kupowali pigulki na zaspokajanie pragnienia?. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. Bilet powrotny.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Rozwiąż test!Test jest okej, ale niestety zauważyłam błędy..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Co umożliwiło mu powrót na jego planetę?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry „MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. tekst książki; Antoine de .Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Nauczyciele jednak uważają, że bez tego narzędzia nie da się kontrolować postępów w nauce i motywować do większego wysiłku.Z lektury Mały Książe .. 3Król chcial zatrzymać Małęgo księcia na swojej planecie?. 5 Mały ksiąze mial przychodzic na spotkanie z lisem o tej samej porze?. braku paliwa w maszynie.. W jakim celu.. 1 narrator pokazywał niektórym dorosłym rysunek numer 1?. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. praca, nauka, .. Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 ..

Jeśli tak, to sprawdź swoją wiedzę!

Test wiedzy online .Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1. .. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.. - Felix, Net i Nika oraz Gang N.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - jeśli całym sercem zagłębiłeś się w opowieść o przygodach Małego Księcia, powinieneś sobie poradzić, ale łatwo nie będzie!. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Kto chciał być białym człowiekiem?. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyTest Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Lektura pozornie .Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. List do Małego KsięciaTest dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.» strona główna » Ściąga dla ucznia » Test z lektury.. Bał się żmii i lisa.. Podaj w 4 argumentach czy mógł byś przyjaźnić się z Małym Księciem \ Proszę pomocy!Testy, quizy i fiszki z działu lektury.. Kochają go miliony.. Naprawiony samolot.. ( mały, z wielkim ogrodem) 5.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie..Komentarze

Brak komentarzy.