Przeczytaj wywiad ponownie i odpowiedz na pytania angielski klasa 5
- Naucz się pięknie czytać tekstu!. KLASA 6 - Wybrane .Przeczytaj teksty na s. 40 i 41.. Odpowiedz pełnym zdaniem.Są to streszczenia lekcji przedmiotowych z istniejących e-podręczników przetłumaczone na język angielski i wzbogacone o nagrania lektorskie oraz różnego rodzaju multimedia: filmy, animacje lub grafiki 3D, schematy i symulacje interaktywne, gry edukacyjne, krzyżówki oraz różnego rodzaju aplety.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. Zapytaj.. (2) Ciąg dalszy pracy w zeszycie ćwiczeń.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zeszyt ćwiczeń: ćw.7/47- należy zaznaczyć różnice między dwoma obrazkami oraz ćw.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Zadania dla klasy VIII na 17.03.2020r.. Przeczytaj pary zdań 1-5. .. KARTOTEKA SPRAWDZIANU ZINTEGROWANEGO W KLASIE III PO DRUGIM SEMESTRZE Nr zadania Umiejętności i .5.. Tutaj znajdziesz największą w Polsce bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Podaj przykłady kwiatów chronionych, możesz skorzystać z Internetu lub Albumu przyrodniczego.. Środa 18.. W zeszycie napiszcie 5 zdań z wyrazami z u i 5 zdań z wyrazami z ó (wyrazy wyszukacie w słowniku ortograficznym).Proszę w WORD opracować następujące pytanie i przesłać na emaila: [email protected] do 07 kwietnia 2020r..

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania B/88.

Życzę miłej pracy, Wychowawczyni.. Praca domowa.. EW_lekcja13.. PO KAŻDYM TEMACIE MUSISZ UMIEĆ ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIA Z PODSUMOWANIA TEMATU - na końcu tematu w książce.Przeczytaj komiks na str. 82 podręcznik (skorzystaj ze słowniczka na str. 89).. Zadanie nr.. Przy tworzeniu przeczeń i pytań pojawia się dodatkowe słówko - operator.. Oraz przypomnij sobie informację o czasie present Continuous i wykonaj plakat o czasie present Continuous, w którym odpowiedz na następujące pytania: kiedy używamy tego czasu, jak tworzymy ten czas w zdaniach twierdzących, przeczących i pytających.. Wykonaj kartę pracy.. Język Angielski: Zadania i Rozwiązania - Odrabiamy.pl 🎓 Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski .. Zapoznaj się z tematem z podręcznika „Rodzaje ostrosłupów" R ozwiąż zadania w zeszycie ćwiczeń.. Rozwiąż z podręcznika od 1 do 7 oczywiście 8 też możesz.Klasa 6 Na podstawie informacji z podrecznika str.107-111 odpowiedz na 4 pytania ( ćwiczenia) ze str.111 ( odpowiedzi w zeszycie) Klasa 7 Na podstawie informacji z podrecznika str.181-184 odpowiedz na 6 pytań ( ćwiczenia) ze str.184 ( odpowiedzi w zeszycie) KLASA 5 Pobrzeża, pojezierza i niziny-KLASA 6 Ruchy Ziemi ..

Przeczytaj wywiad ,,Poza horyzonty…" ze str. 118 - 120.

Co oznacza wyrażenie kwiaty chronione?. Odpowiedz na pytanie z ćw.. Przeczytaj sylaby oraz tekst, a następnie odpowiedz na pytania .kl.. 3 J. angielski lekcja 4 Revision.. CZWARTEK - 26 marca.. Jeśli chcesz przenieść słówka do Trenera słownictwa, kliknij na "Import" na liście słówek.. 8/47- należy pokolorować pola zaznaczone kropkami dowolnym kolorem.. 3 i 4.Skills Booster- przeczytaj tekst Baked goods ponownie i w każdą wolną lukę wybierz właściwą opcję a, b, c lub d.. Proszę w zeszycie opisać swój ulubiony posiłek.. Odpowiedz na pierwsze pytanie pod tekstem.. RELIGIA - religia3_ks._Jacek_25_marca.docx.. dla_klasy_5.pdf.. ( Będę wybiórczo dzwonić do Was i słuchać przez messengera Waszego pięknego czytania)!Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Uzupełnij kartę pracy.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Podręcznik - Przeczytaj uważnie opowiadanie "Dziennik z podróży", odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. ), pamiętajcie też o owocach na lunch.. Język angielski.. 18.03.2020 r. klasa-viii-j-angielski-praca-z-tekstem .Język angielski.. Ćwiczenia strona 39.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Język angielski IV b 1.04.2020 ..

... odpowiedz ustnie na pytanie 1.

Ex.3 Posłuchaj i odpowiedz na pytanie 2-26_steps_plus_grade_6_class_audio.mp3Trwa matura 2015.. Powtórzenie.. Powodzenia.. Możesz poprosić o pomoc osobę dorosłą.. Napisać z innych źródeł (encyklopedii) kim był Gall Anonim; PO KAŻDYM TEMACIE UZUPEŁNIAMY ZESZYT ĆWICZEŃ!. Wzięli ze sobą łyżwy, ciepłe czapki, krótkie kurtki i szaliki.. Wymieniacie jak najwięcej produktów, np. na obiad coś jemy, pijemy jakiś sok, a może macie nawet deser (w niedzielę?. 26 marca 2020 26 marca 2020 Aleksandra .Odpowiedz na pytania znajdujące się w ramce ZASTANÓW SIĘ .. Wszystkie Ulubione.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Matematyka.. Obserwowane Zaloguj .Proszę przeczytać tekst "Od kałuży do oceanu" ze stron 32 i 33 (podręcznik), a nastepnie odpowiedzieć ustnie na wszystkie pytania.. Dopisz skojarzenia, które wywołuje u Ciebie słowo .. (Przetłumacz nazwy produktów z języka angielskiego na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie) 2/ str. 97 (Znajdź wyrazy, które pasują do podanych .odpowiedź na pytanie/list..

Można odpowiedzieć pełnymi zdaniami na pytania z p.

Zadanie 3 str 55 Maxi Taxi klasa 6Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Samodzielnie przeczytaj tekst „Dziennik z podróży" P. str. 34 - 35.. Wszelkie pytania kieruj na .- Odpowiedz ustnie na pytania 1-3 umieszczone pod tekstem!. 3 i przetłumacz je na język polski.Wymień 5 nazw wiosennych kwiatów, narysuj je.. Język niemiecki.. Posiadamy prawie 100 tysięcy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz z zakresu studiówPrzeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.-J.angielski 5 klasa :) 1.przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. W mroźny, zimowy wieczór Halinka, Józek i Andrzej wybrali się na lodowisko „ Globus".. Poinformujemy Cię gdy tylko ktoś odpowie na Twoje pytanie.. Edukacja polonistyczna.. Czytaj dalej.. Trzeba również przeczytać zagadki ze strony 35 i je odgadnąć.. Wyjdź na spacer (za zgodą rodzica), zrób zdjęcie tam, gdzie widać już wiosnę i wyślij.Przeczytaj tekst i uzupełnij.. (angielski) .. Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie.Jeśli nie wyrażasz na to zgody, .. 1.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Wszelkie pytania kieruj na maila: [email protected] Dodaje załącznik.. Podręcznik strony: 44 i 45 - przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytanie 1, 2 i 3 na stronie 44.. Ćwiczenia - Wykonaj ćwiczenia ze strony 38 i 39. zadania z przyrody.. A teraz ćwiczenia : zrób 10 przysiadów, 10 skłonów, 10 głębokich wdechów (tak jak na lekcji) - ćwiczenia możesz powtórzyć!. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt