Test sprawdzający znajomość z lektury pinokio
- Eragon!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Gdzie bohater wiersza nauczył się "Jak rozmawiać trzeba z psem"?. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Katarynka - test wiedzy.. Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. W celu podniesienia efektywności pracy w zakresie kształcenia literackiego zawsze przed rozpoczęciem cyklu zajęć poświęconych danej lekturze przeprowadzam test sprawdzający stopień samodzielnego przyswojenia przez uczniów nowych treści literackich.. Rozpocznij test.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. pożyczył od przyjaciela.. Pinokio został zrobiony: z plasteliny.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.. ZapraszamyZobacz quiz: Pinokio.. Podobne działy.. Który członek 5SOS umówiłby się z Tobą?. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Skąd Dżepetto miał pieniądze na zakup elementarza?. Pinokio to: a) drewniany pajac, potem rudy chłopiec b) chłopiec zamieniony za karę w pajacyka ..

Test ze znajomości lektury PINOKIO.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając zbrodnię.. Skomentuj.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 285221 razy.. W brzuchu rekina Pinokio spotkał: a)Sardynkę i Lisa b)Tuńczyka i Dżeppetto c)Śledzia i Wróżk .Quo vadis - test wiedzy.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody To.doc.. Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody To.doc.. Test z lektury Albatros.doc.sprawdzian po omÓwieniu lektury „pinokio" Tekst 1.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Udostępnij.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Szkoła podstawowa.. a) z Wróżką .Nie służył on tylko do wąchania, lecz gdy Pinokio kłamał, jego narząd węchu wydłużał się..

"Zemsta" - test znajomości lektury.

Serwis zamknięty.. Czapeczka była wykonana z ośródki chleba.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ania z Zielonego Wzgórza.. z materiału.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Strona Główna » Informacje » Dla uczniów » z kawałka drewna.. Lektury szkolne.. Co chciałbyś w sobie zmienić?. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , boTest ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Ogółem mówiąc wszystkie części ciała były wyrzeźbione z drewna.. Test ze znajomości lektury PINOKIO.. z masy solnej.. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.Propozycja metodyczna opracowania powieści "Faraon" B. Prusa i test sprawdzający znajomość treści lektury w klasie III gimnazjum Anna Grzelak-Król Propozycja tematów na część wewnętrzną egzaminu maturalnego z języka polskiego.Plik test z pinokia.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pinokio - streszczenie utworu Carlo Collodiego..

Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .Pinokio - test ze znajomości lektury.. Pomimo, że pajacyk był nieposłuszny i łatwowierny, kochał swego ojca i zasłużył na zmianę z pajaca na chłopca.Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) FunTest.pl.. 28 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - 12.12.2016 r. Test sprawdzający znajomość treści lektury C. Collodiego " Pinokio" Danuta Olejnik Strony internetowe z materiałem do sprawdzianu (tu poćwicz) Inne wskazówki nauczyciela: strona 2 / 2Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stazem.. Rozpocznij test.. Przedstaw przemianę wewnętrzną, jaka dokonała się w Raskolnikowie.Test znajomości lektury ,,Pinokio" .. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico - o którym p.. Z której książki z serii .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Podobne działy.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Plik Test z lektury Pinokio.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012..

"Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.O pinokiu - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "2013-07-16 15:53:10 moje wrarzenie z lektury pinokio 2013-10-21 20:41:32 Co zrobić, gdy nie przeczytało się książki, a jutro jest test ze znajomości lektury ?. julia742 4 lata temu.. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. Czy posiadasz wzrok sokoła?. sprzedał swój kaftan.. Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Z kim tańcowała igła?Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego; grupa I, grupa II..Komentarze

Brak komentarzy.