Opowieści z narnii sprawdzian klasa 5
„DOBRY WIECZÓR - - powiedziała Łucja.6) Clive Staples Lewis Opowieści z Narnii , Smak przygody , Klasa 5 , NOWE Słowa na start!. Wiadro.. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Dzięki za pomoc.. Piotr.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. // odp.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieści z Narnii.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Będzie naj!. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. Podobne działy.. Ogólna wiedza filmowa.. Lew .Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie .. - Jednakże - zauważył pan Tumnus - w Narnii jest zima, i to od tak dawna!. Czy Córka Ewy z .Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Witam,nazywam się Michalina i chodzę do klasy 2.Wiem że te zadania są przeznaczone dla klasy 5 lub wyższej.Ale zadania są bardzo fajne.Pozdrawiam.. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie?. Sprawdź się!.

Latarnia.Co wiesz o opowieściach z Narnii?

Czy posiadasz wzrok sokoła?. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Strefa bez reklam.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Serwis zamknięty.. Z powrotem po tej stronie drzwi Edmund z Łucją wracają do Anglii.. Biała czarownica.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Autorem książki jest C.. Przejściem do krainy Narnii.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W zadaniach 9 - 16 zapisz swoją odpowiedź.. Sprawdź się!. Który członek 5SOS umówiłby się z Tobą?. "Opowieści z Narnii.. Czy to żart?. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Rozdział 5.. Może być nawet 1 rozdział!. Co chciałbyś w sobie zmienić?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. 6.Zdrada, której dopuścił się Edmund polegała ma tym, że miał przyprowadzić trójkę rodzeństwa do Narni, w zamian za to czarownica obiecała posadzić .4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.

Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i stara szafa!. ZapraszamyTest z lektury: „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Rozwiąż test!76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Anime .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012.. Opowieści z Narnii.. // odp.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .5.Aslana porównałbym do króla.. Proszę o pomoc!. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem.. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozdział!.

Lew, czarownica i stara szafa" ... - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał Radyjkoklasa 5 Lektury obowiązkowe Opowieści z Narnii.

Ponieważ w krainie zwierząt Narni pełni rolę króla, który z pomocą czwórki rodzeństwa miał zapobiec odbiciu Narni przez złą czarownicę.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. - Eragon!Streszczenie Jakiegoś Rozdziału Opowieści z Narnii!. czytaj wszystkie.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. .Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Powodzenia.. Postacie i gatunki filmowe.. Jeżeli będziemy tak stać i rozmawiać w tym śniegu, to możemy się przeziębić.. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Rozpocznij quiz.. Czym jest Narnia?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt