Oto jest kasia test z odpowiedziami

oto jest kasia test z odpowiedziami.pdf

Gdzie pracował tata Kasi?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. G. Antolka S. Agnieszka U. Ania 4.. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Autorem książki jest Mira Jaworczakowa.. Załóż własny blog!Egzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony.. 63 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. który to był rozdział i jak się nazywał gdy Kasia chciała iść do kina na bajkę o kaczce?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. // odp; Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Kasia chodzi do drugiej klasy, jest dziewczynką która często się dąsa i złości na innych.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Test z Oto jest Kasia .. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury oto jest kasia?

Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. a. w chowanego b. w klasy c. w statek 9) Kto zdecydował się pomagać Kasi w lekcjach?. Kto jest autorem "Dynastii Miziołków"?. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.. a) miś b) rower7) Antolka, która pojawia się pewnego dnia w klasie Kasi, jest: a. uczennicą, która wróciła do klasy po długiej chorobie b. nową uczennicą c. najlepszą koleżanką Kasi z podwórka 8) W co bawiły się dziewczynki podczas wizyty u Kasi?. Imię nowo przybyłej do klasy dziewczynki: a) Wisia b) Magdzia c) Antolka 2.TEST Z LEKTURY „OTO JEST KASIA" autorki testu: Ania Kieler i Zosia Melerowicz 1.. Ponieważ to bardzo zmobilizowało dzieci do pracy umysłowej, kolejne zadanie też było na ocenę dla najszybszych i rzetelnych (odpowiedzi musiały być poprawne).Streszczenie „Oto jest Kasia" 1. .. - Jurek szarpnął się niecierpliwie, a że w odpowiedzi Kasia pokazała mu język, brat z kolei trzepnął ją lekko w rękę.. I. przez tydzie ńZ książki Oto Jest Kasia .. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi..

Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Test z lektury oto jest kasia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.

Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Jak nazywa si ę młodsza siostra Kasi?. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. 63 Obserwuj autora Zobacz profil .Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaZobacz quiz: Oto jest Kasia.. Wyślij zgłoszenie.. a) miś b) rowerEbook + książka Oto jest Kasia, Mira Jaworczakowa.. Ile dni nie było mamy Kasi?. Trzy imioa koleżanek Kasi?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Kiedy ona i Jurek byli sami w domu, brat czytał książkę o lotniku a dziewczynka się nudziła.. ?sprawdź jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia''!Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź.. Chcąc zwrócić na siebie uwagę rodziców .Z ŻYCIA MAŁYCH DZIECI cała bajka - Bajkowisko.pl - słuchowisko dla dzieci (audiobook) - Duration: 1:32:02.. Martynka, Weronika, Ania.. A. ksi ążkę Z. kucyka B. loda 3.. MrsSarach 4 lata temu.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. 🎓 Uzupełnij metryczkę książki Oto jest Kasia.Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Wszystko zmieniło się jednak w chwili, gdy urodziła się młodsza siostrzyczka Kasi - Agnieszka.. Teraz rozpłakała się już na dobre, z chlipaniem, ze łzami - nie dlatego, żeby ją ręka zabolała, tylko z ogromnej złości..

Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Quiz Oto jest Kasia "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"oto jest kasia" ... Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.

Tok zajęć Powitanie dzieci i sprawdzenie pracy domowej.. Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie Kasi.Test wiedzy na temat lektury "Oto jest Kasia" „Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu się z lekturą.. Maksymalna liczba punktów do zdobycia:45 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych) 1.Quizy Testy Testy na czas Głosowania .. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Quiz w Poczekalni.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Jak nazywa si ę starszy brat Kasi?. A. Karol K. Jurek I. Andrzej 2.. Coraz częściej zaczęły pojawiać się w niej wybuchy zazdrości.. Bajkowisko - bajki dla dzieci 845,596 views Proszę o szybkie odpowiedziOto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. a. Jurek b .. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Prosiła go by się z nią pobawił i wyjrzał przez okno, ale on był zajęty lekturą.Oto jest Kasia już od 16,32 zł - od 16,32 zł, porównanie cen w 2 sklepach.. Oto jest Kasia - Pytania i odpowiedzi.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Opowiadania autora Wielkiego Gatsby'ego z angielskim [PDF]Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Ile rodzeństwa ma główny bohater z bajki "Dynastia Miziołków"?Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Z chwilą pojawienia się Agnieszki dotychczasowe życie Kasi legło w gruzach..Komentarze

Brak komentarzy.