Test ze znajomości lektury chłopcy z placu broni samequizy
Dołącz do nas!/samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Lektury szkolne.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Wylosuj powieść Stephena Kinga!. Szkoła podstawowa.. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. Podobne quizy .Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - krzyżówka .. Kopia Chłopcy z Placu Broni - test Teleturniej.. Czy mieliście juz taki test a podacie mi jego pytania lub tes bardzo was prosze dajje naj!Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Quiz o hłopcach z Placu Broni Sortowanie grup.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Sprawdzian.. Pierwsza dostała czerwona koszulę.chłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfSprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. c) Czele.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Skomentuj.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. d) Nemeczek.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test.. Podaj co najmniej dwa argumenty.. Quiz - 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury 1 / 11 Czarny pies, przyjaciel chłopców bawiących się na Placu, miał na imię: Reks..

... Nasze lektury - połącz w pary Połącz w pary.

Z której książki z serii "Wojownicy" pochodzi t.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Popularne tagi.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Bracia z placu broni.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Chłopcy z placu broni - test ..

"Zemsta" - test znajomości lektury.

Sprawdź się!. Dołącz do nas!. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Twój wynik: 22/25Celujący (6) Czyżby „Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Przekonaj kolegę lub koleżankę, że warto przeczytać lekturę „Chłopcy z Placu Broni".. 21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Smołek.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. Rozpocznij test.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. Moi uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. Gatunek.Witaj na stronie Quizz.pl.. !Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika skrzynkasm • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 20 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

2011-09-14 14:47:15; ... Test ze znajomości chlopców z placu broni.

Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Podobne działy.. Podaj nazwiska tych postaci i wyjaśnij, z którym z obozów każda z nich się wiąże, i w jaki sposób.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Wynik: 19/20.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rozwiąż test!Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Jak dobrze znasz lekturę „Chłopcy z Placu Broni.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrody"Chłopcy z Placu Broni" - sprawdzenie znajomości treści lektury inaczej!. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c) stróżówce d) łodzi RozwiązanieFerenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. pati22 4 lata temu.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. !Witaj na stronie Quizz.pl.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak można sprawdzić, czy uczniowie znają dobrze treść lektury „Chłopcy z Placu Broni „ Ferenca Molnara?.Komentarze

Brak komentarzy.