Test z lektury hobbit z odpowiedziami
^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. Nauka: Test ze znajomosi lektury "Niemcy" - Memorizer.. Ile wcieleń miał potwór?. 6.Wszystkie fragmenty filmowe pochodzą z oficjalnych, polskich trailerów filmów "Hobbit: Pustkowie Smauga" i "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" Category EducationMagiczne Drzewo- Olbrzym test o przygodach dzieci w dalekich krajach wraz z psem.. 9.Za kogo był .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Tolkiena.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Kto wyczarował potwora?. Jaką moc posiadał pierścień znaleziony przez Bilba?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak nazywał się pies Kukiego?Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Tolkien'a.. Ponieważ musieli uciekać przed stadem wargów 8.. Lektury.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii KrügerSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?

Są rzeczy, które też możesz otagować Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury?. Zobacz podobne quizy: #hobbit-lektura # .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. A - spłonęło 6.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Bo Gandalf przekonał ich, że Bilbo jest włamywaczem, a oni potrzebowali jeszcze jednego członka do załogi.. R. R. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Dlaczego?. 8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. 11 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Który z tych bohaterów miał nadludzką siłę?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Cele quizu: Popularyzacja twórczości J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

Quiz w Poczekalni.. Ściągnij teraz: om.gy/eRpp0 / 4 lata temu (7 lipca) Nie możesz dodać komentarza.. Załóż własny blog!CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychPrzygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.klasa 6 Lektury obowiązkowe Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 1.. Kto jest głównym bohaterem ksiązki ?. 177 Obserwuj autora Zobacz .. TEST Z LEKTURY: Lalka.. Nazywał go swoim skarbem 7.. Sprawdź swoją wiedzę!Kto z was widział, jak w razie czego zachowuje się smok, ten dobrze rozumie, że porównanie to byłoby tylko poetycką przesadą w zastosowaniu do jakiegokol- wiek hobbita, nawet gdyby chodziło o stryjecznego dziadka Wielkiego Tuka, Bull- roarera, który odznaczał się tak olbrzymim jak na hobbita wzrostem, że mógł do- siadać konia.#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem biogensihyd65 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/sGfcLfudfcirj24: Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury.. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) szynku Pijany Pajac b) gospodzie Pod Zielonym Smokiem c) karczmie Głodny WilkJ Hobbit test z lektury z odpowiedziami..

Test ze znajomosci lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.

4.Z kim wędrował ?. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .J.R.R.. C - Olbrzym 3.. Kto zniszczył szkołę?. 2.Wiosna 3.Przy świetle księżyca 4.Gobliny 5.Bilbo 6. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. R. R. Tolkiena.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Napisz do nas.. Arcyklejnot Thraina 13.Był to .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Bohaterom groziła śmierć w płomieniach.. Jak nazywa sie autor tej książki?Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Załóż własny blog!Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. NAGRODY MIŚ co 5 .. Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 1; Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 2; Hobbit, czyli tam i z powrotem - Test 3; W pamiętniku Zofii Bobrówny;Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Rozumiejącymi zwierzętami 9.Walczył z pająkami i uwolnił krasnoludy 10.Żądło 11.Króla Elfów 12. ..

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

Lektury 4 lata temu.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Dla fanów Hobbita.Test jest króciutki i prosty.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. 177 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co stało się z magicznym krzesłem?. Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. Wyślij zgłoszenie .A 1.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Test z lektury - Hobit - Test jest króciutki i prosty .Hobbit czyli tam i z powrotem test z lektury to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Tolkiena.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Cześć!. Jaką funkcję miał pełnić Bilbo w drużynie?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Polecane Test Ze Znajomosci Lektury Poczwarka Test sprawdzajacy znajomosc lektury.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. test z lektury Ikona silnika volvo s 80 Instrukcja obslugi telefonu siemens cf62 Jan pawel ii narod a kultura arkusz odpowiedzi Nuty do piosenki podemos ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt