Sprawdzian z lektury krzyżacy 1 gimnazjum
Co stanowiło herb rycerzy z Bogdańca.. Inne tryby testu.. W jaki sposób Danusia uratowała Zbyszka od śmierci?. Młody rycerz żeni się z Jagienką, która kochała się w nim już od dawna - bez wzajemności.. 3.Zbyszko z Bogdańca i Maćko z Bogdańca .Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: Krzyżacy;p sprawdzian;] 1.. Lekcje mają na celu m.in. ośmielanie przed wystąpieniami publicznymi, nabycie umiejętności uważnego słuchania innych, poznanie elementów dobrego komunikatu, odczytywanie mowy ciała.Wraz z młodzieńcem jadą do Spychowa i próbują dowiedzieć się czegoś o porwaniu Danusi, czekają na wieść o niej.. 4.Jaka jest dokładna data BITWY POD GRUNWALDEM?. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy" .. Kosmita, wampir i wiele innych - jaki rodzaj chłopaka z k-dram jest dla Ciebie idealny?. Podstępni Krzyżacy wysyłają do Juranda posłańców, którzy chcą uwolnienia swoich braci, trzymanych w lochach w Spychowie.Ale po co kartkówki z detali, wystarczy zdać kilka pytań, gdzie uczeń ma cokolwiek napisać od siebie na podstawie przeczytanej lektury i wyjdzie, kto czytał.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Gimnazjum - lista lektur szkolnych z języka polskiego Jakie poznasz lektury w gimnazjum?.

Pytania z lektury Krzyżacy.

2.Tematyka książki to konflikt polsko-krzyżacki.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Mija kilka lat, Maćko i Zbyszko wielokrotnie pojedynkują się z Krzyżakami.. Bo test z lektury zda zdolniacha, co się nauczył streszczenia, ale jak nie przeczytał, to niekoniecznie odpowie z sensem na jakiekolwiek pytanie odnoszące się do treści.Witaj na stronie Quizz.pl.. Z kim ożenił się Zbyszko?. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Łącznie można uzyskać maksymalnie 17 punktów.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką są Krzyżacy.. Szukaj w tej witrynie.. 1.Została wydana w 1900 roku.Była pisana w latach 1896-1900. pieśnią religijną balladą rycerską sonetem zbiorem modlitw.. Który .j.polski - gimnazjum • pliki użytkownika beatka143 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Exegi monumentum.doc, Ojcowska rozpacz - uczucia poety po śmierci dziecka (Jan Kochanowski Tren V).docPlik Krzyżacy sprawdzian z treści.doc na koncie użytkownika crago • folder Krzyżacy - sprawdzian z treści • Data dodania: 18 lut 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy Test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Œ —Krzyżacyfl Henryka Sienkiewicza ..

Pytania dotyczące lektury Krzyżacy.

Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. Zbyszko przyznaje się w końcu, że Danusia jest już jego żoną.. Pytanie 1 /10.. 22.Z kim ożenił się Hlawa?. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. Jak brzmiało zawołanie bojowe maćka i Zbyszka z Bogdańca ?. 3.w Którym roku zmarła królowa Jadwiga ?. SPRAWDZIANY I TESTY (LITERATURA) .. "Krzyżacy" - Danusia i Zbyszko "Krzyżacy" - Danusia i Jagienka; Język angielski.. Plik Krzyżacy sprawdzian z treści.doc na koncie użytkownika crago • folder Krzyżacy - sprawdzian z treści • Data dodania: 18 lut 2011Materiały dotyczące nauczania języka polskiego i angielskiego w gimnazjum.. Wystąpienia publiczne - Cykl ćwiczeń dla szkoły podstawowej i gimnazjum.. Ten ten test powie ci jak dobrze zapamiętałeś tę niekoniecznie wszytkim przypadającą do gustu książkę.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź swoją wiedzę.Sprawdziany Gimnazjum najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Sprawdzian sprawdzający wiedzę z lektury składa się z kilkunastu pytań otwartch.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 21.Kto pasował i kiedy Zbyszka na rycerza?. 6.Czym handlował Sanderaz?. Gdzie mieszkali: a) Zbyszko i Maćko b) Jagienka i Zych c) Jurand?. W jaki sposób Krzyżacy okaleczyli .Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Krzyżacy..

... sprawdzian.

Opisz krótko ,jak w powieści ukazany jest Zbyszko z Bogdańca .. Gimnazjum - Magda.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury "Krzyżacy" .. były obyczaje w średniowiecznej Polsce?. Na parę z nich nie znalazłam odpowiedzi .. Co zdenerwowało Juranda podczas jego pobytu w Szczytnie?. 23.Z kim i kiedy pojedynkował Maćko?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Potrzebujesz szybkiego testu o lekturze?. 5.Jak brzmiało imię podarowanego Zbyszkowi przez Jagięke Giermka?. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko quizy Lektury, dzięki którym sprawdzisz, w jakim .Gimnazjum - bezpłatne testy powtórkowe.. Czy jesteś daltonistą?. 84% Syzyf wg Alberta Camus'a; 88% Komputer - wróg czy przyjaciel?. test > Bogurodzica.. Czyją dwórką była Danusia?. Rozwiąż test.. Sprawdzian ze znajomości lektury składający się z pytań otwartych (wśród nich zadania związane z cytatami).Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Lektury Bogurodzica / Bogurodzica..

"Krzyżacy" pytania sprawdzające wiadomości z lektury.

Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.. Przerwij test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Czym jest Bogurodzica?. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Język polski.. Skala ocen .Sprawdzian z treści lektury "Krzyżacy" Sprawdzian z treści „Krzyżaków" Henryka Sienkiewicza 1.. Punktacja: W pytaniach 1- 13 po 1 punkcie za każdą prawidłową odpowiedź + 4 p za prawidłową odpowiedź na pyt.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę.. Jak nazywał się giermek, którego Jagienka podarowała Zbyszkowi?. Jak brzmiało zawołanie bojowe maćka i Zbyszka z Bogdańca.. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. Polecane teksty: .. Sprawdź, czy dobrze znasz książki z podstawówki, gimnazjum i liceum.. Pięć lat po ślubie Zbyszka z Jagienką dochodzi do słynnej bitwy pod Grunwaldem, w której polscy rycerze stają do walki z zakonem krzyżackim.Wyniki dla: sprawdzian znajomości lektury krzyżacy.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy Krzyżacy.Dowiesz sie jak dobrze znasz krzyzaków.. nie mniej niż 5 pozycji książkowych w roku szkolnym oraz wybrane przez nauczyciela teksty o mniejszej objętości nie można pominąć autorów i utworów oznaczonych gwiazdką: *Jan Kochanowski - wybrane fraszki, Treny (V, VII, VIII);Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - test z lektury.. Wymień z powieści —Krzyżacyfl Henryka Sienkiewicza 5 postaci literackich i 5 postaci fikcyjnych.Materiały dydaktyczne z języka polskiego dla klasy 3 gimnazjum.. 7.Jaki zwierz poturbował Zbyszka .Sprawdzian wiadomości lektury - "Krzyżacy" W poniedziałek mam sprawdzian z krzyżaków.. „Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Materiały dotyczące nauczania języka polskiego i angielskiego w gimnazjum.. Krzyżacy sprawdzian z treści.doc - Krzyżacy - sprawdzian z .. Moja pani podała nam pytania..Komentarze

Brak komentarzy.