Sprawdzian tomek w krainie kangurów
A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie.. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3. trudne 3 oceny | na tak 100%.. 3 0 Odpowiedz.. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską .Tomek wśród łowców głów - Alfred Szklarski .. Alfred Szklarski "Tomek w krainie kangurów" audiobook.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Załoga dotarła w końcu do Wikłani gdzie czekał na nich Tony,.Tomek w krainie kangurow film do obejrzenia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Armanda_Wojtasinska 4 lata temu.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. U góry znajdziesz quiz Tomek w krainie kangurów 1.Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę.. Niezwykła ta opowieść rozpoczyna się bowiem w roku tysiąc .Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. Zobacz sam!Tomek w krainie kangurów - pierwsza część cyklu książek Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego.. Akcja rozgrywa się w 1902 roku, początkowo w Warszawie, potem w Australii.. 112 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Quiz w Poczekalni..

Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów"?

Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Tagi dla tego testu: lektura, nudaZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Tomek w krainie kangurów, którą napisał Szklarski Alfred, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Tomek Wilmowski, główny bohater powieści Alfreda Szklarskiego „Tomek w krainie kangurów", jest czternastolatkiem.. Potem Tomek wyrusza na wyprawę łowiecką.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- TymowskiTomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Test z lektury „Tomek w krainie kangurów"!. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Tomek w krainie kangurów, którą napisał Szklarski Alfred, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow..

"Tomek w krainie kangurów" Serwis zamknięty.

Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3 .Jak Tomek w krainie kangurów nabrał celności w strzelaniu.. Ile lat miał Tomek?. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. "Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. Jutro w poniedziałek mam z tego test, wyjasnisz mi czemu w pierwszym pytaniu ,,wszystkie,, , a .Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A. Udostępnij.. Korytarz z wolna pustoszał, uczniowie znikali w klasach, cisza ogarniała szkolne mury.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat tomek-w-krainie-kangurow znajdują się powyżej na liście.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Pojawiły się egzotyczne rośliny.. Wyślij zgłoszenie.. Pierwszy tom przygód młodego Wilmowskiego przedstawia jego losy rodzinne, wyjazd z Warszawy oraz.Opór krajowców Wybrzeże australijskie przypominało Europę.. Uczęszcza do czwartej klasy jednego z warszawskich gimnazjów.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1..

112 ...test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów .

Książka ukazała się po raz pierwszy w 1957 r i była później wielokrotnie wznawiana.. Odpowiedzi.. Są rzeczy, które też możesz otagować Tomek w krainie kangurow film do obejrzenia?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.. .Plik 01.Alfred Szklarski Tomek w Krainie Kangurów.pdf na koncie użytkownika AgnesMagnes82 • folder Alfred Szklarski • Data dodania: 3 lut 2011.. Miasteczka, wsie pełne i pól uprawnych kojarzyły się Tomkowi z krajobrazem znanym z rodzinnych m Jednak im dalej przemieszczali się w głąb kontynentu, tym widoki coraz bardziej się zmieniały.. Do Australii dociera po prawie dwóch miesiącach podróży, w sierpniu.Plik sprawdzian Tomek w krainie kangurów kl V.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 7 maj 2012..

test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów szybko !

Jego matka zmarła, a ojciec zmuszony był uciec z kraju, w obawie przed aresztowaniem.ALFRED SZKLARSKI Przygody Tomka w krainie kangurów 1.. Całość w linku w opisie - Duration: 1:04:45.. Szklarskiego.. Tanshee 3 lata temu.. Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A.. STRONA 2.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Dzienki mam sprawdzian i pytania do ulozenia.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. Jeszcze tylko grupka czwartoklasistów kręciła się w pobliżu głównych, schodów i drzwi pokoju .SPRAWDZIAN Z LEKTURY „TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Załóż własny blog!Tomek w krainie kangurów Sprawdza znajomość książki Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. 17.5.2011 (07:32) Świetne!Właśnie na nastęnpej lekcji mam sprawdzian!Przydało się ;D doładuj komentarze.. Charakterystyka bohaterów Zaliczaj.pl.Witaj na stronie Quizz.pl.. Ali XD odpowiedział(a) 12.01.2014 o 20:54 bardzo łatwe dzięki :) .Opracowała Teresa Marczewska SP 28 w Lublinie Test sprawdzający „Tomek w krainie kangurów" 1.. ZEMSTA Lada chwila miał rozbrzmieć dzwonek na koniec przerwy pomiędzy lekcjami.. Jest czerwiec, koniec roku szkolnego.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt