Sprawdzian z dzielenia w zakresie 30
Pobierz (docx, 10,6 KB) Komentarze.. ZESTAW 1 ZESTAW 2 ZESTAW 3 ZESTAW 4 ZESTAW 5 ZESTAW 6 ZESTAW 7 ZESTAW 8 ZESTAW 9 ZESTAW 10 .. Mnożenie po kawałku.SPRAWDZIAN MATEMATYCZNY MNOŻENIE W ZAKRESIE 30 - ZADANIA TEKSTOWE Imię i nazwisko: .p/10p Kochane dzieciaki!. Stosuje pojecie iloraz liczb.. W skrzynce mieści się 7 kg marchwi.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest.. Stosuje pojęcie iloczyn liczb.. DODAWANIE I ODEJMOWANIE W ZAKRESIE 30 - GRA; GRA MATEMATYCZNA DLA KLAS 1-3; DODAWANIE I ODEJMOWANIE .. POWTÓRKA Z MATEMATYKI; MNOŻENIE I DZIELENIE W ZAKRESIE 100 - wyścigi konne; DZIELENIE Z .dzielenie w zakresie 30; mnoŻenie w zakresie 30; dzielenie w zakresie 30; tabliczka mnoŻenia do 50 - mozaika; liczby podzielne przez 5 - dd; liczby podzielne przez 6 - dd; liczby podzielne przez 7 - dd; dobieranie pytaŃ do zadaŃ; mnoŻenie i dzielenie w zakresie 30 - milionerzy; Łamigłowki wiosenne - milionerzy; zadania - ile razy wiĘcejW tej sekcji są dostępne następujące materiały: Tabliczka mnożenia do wydruku - słupki (bc) // Mnożenie w zakresie 100 - Ćwiczenia do wydruku (1) działania mieszane; Mnożenie w zakresie 100 - Ćwiczenia do wydruku (2) nauka mnożenia przez poszczególne liczbysumy w zakresie 1000, iloczyny w zakresie tabliczki mnożenia oraz wyniki mnożenia przez 10 - zna znaczenie pojęć: suma, iloczyn 6 p..

Wykonuje działania na dzielenie w zakresie 30.

Wychodzę z założenia, że warto się dzielićBŁYSKAWICZNE SPRAWDZIANY - odejmowanie w zakresie 30 „Błyskawiczne sprawdziany" z matematyki to pomoc dydaktyczna, dzięki której nauczyciel lub rodzic może ocenić, w jakim stopniu dziecko opanowało umiejętność wykonywania obliczeń arytmetycznych.. Urozmaicone zadania pozwalają na ćwiczenia z mnożenia w różnych warunkach.Uczy liczebników w zakresie od 0 do 9 oraz oswaja dzieci z funkcją telefonu.. 0.0 / 5 (0 głosów)Krótki sprawdzian dla uczniów klasy drugiej szkoły podstawowej pozwalający sprawdzić umiejętność dzielenia liczb w zakresie 30.. Zilustruje działanie odwrotne do mnożenia za pomocą grafu.. jesteś tu: > matzoo.pl > klasa 2 > Dzielenie .. Mnożenie i dzielenie do 50.pdf.. Wiosenna szyfrowanka.. Udostępnij Udostępnij wg Sp63.. Macie przed sobą sprawdzian matematyczny.. 2 •6 •7:4 +8 12 Sprawdzian 13 Imię i nazwisko.. Polub .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Wystarczy pobrać, wydrukować np. na kolorowych kartkach, a wycinanie pozostawić dzieciom.. Zadanie ucznia to utworzenie prawidłowych działań przez wstawienie znaku mnożenia lub dzielenia.Sprawdzian klasa 2 mnożenie do 50.pdf.. Temat: TABLICZKA DZIELENIA W ZAKRESIE 30 .. dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 ćwiczenia dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych zadania zadanie tekstowe z matematyki klasa 2, sprawdzian klasa 5 matematyka figury na płaszczyźnie..

Dodawanie i odejmowanie w zakresie 30.

Wykonaj dzielenie poniższych liczb.. Zilustruje działanie odwrotne do dzielenia za pomocą grafu.. 30 2 10 .Mnożenie i dzielenie quizy.. Dodawanie pisemne w zakresie 100 bez przeniesienia.. Mam nadzieję, że wszyscy sobie świetnie dadzą radę.. Zadania matematyczne dla dzieci z podziałem na poziomy trudności.Dzielenie w zakresie 30.. Wśród zadań znajdziecie proste równania, grafy i mini krzyżówkę matematyczną.. Mnożenie i dzielenie w zakresie 30 Poćwicz z mamą, poćwicz z tatą…listopad 2013-11- 19 BS Kartkówka A 3 ∙ 2 = 6 : 2 = 2 ∙ 2 = 6 : 3 =w zakresie 30.. (po 1 p. za każdy bezbłędnie obliczony wynik) 5 - obliczanie w pamięci różnic w zakresie 100 i ilorazów w zakresie tabliczki mnożenia - sprawdzanie wyniku odejmowania i dzielenia za pomocą dodawania i .Karta pracy, która może zostać wykorzystana również jako sprawdzian z mnożenia w zakresie 50.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.. Rozwiązuje proste zadania z treścią na mnożenie w .tabliczka mnożenia online, tabliczka mnożenia dla dzieci, matematyczne zoo, matzoo, matzoo.pl, tabliczka dzielenia, ułamki zwykłe, pole prostokąta .Dodawanie z rozpisywaniem w zakresie 30..

Dzielenie w zakresie 100.

Ukryty obrazek - bałwan.. Oblicz.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. !tabliczka dzielenia online, tabliczka dzielenia ćwiczenia, tabliczka dzielenia dla dzieci, tabliczka dzielenia do 30, sprawdź się, przetestuj swoją wiedzę, zamiana ułamka.. Do Pobrania Na Komputer Funkcje Kontakt OEmbed API Plan Szkolny Plany Cenowe Polityka Prywatności Referencje Społeczno .Sprawdzian kontroluje znajomość dzielenia w zakresie 100, kolejność wykonywania działań oraz umiejętność rozwiązywania zadań z treścią.Mnożenie i dzielenie liczb w zakresie 50 3·6 4·6 3·8 2·12 2·8 18 16 24 24 20 24 5·4 1.. Zosia, Patrycja i Klaudia, uczennice klasy III, idą do muzeum.. Ćwiczenie przygotowujące do nauki pisania cyferek i liczenia.. Oblicz i sprawdź.. składa się z 2 osób dorosłych i 5 dzieci?. Klasa 2 Matematyka.. Haneczka, 2012-10-17 nie można otworzyć nini, 2013-10-07 To jest klasa III!. Pusta skrzynka waży 2 kg.. Prima aprilisowa szyfrowanka.. Znajomość podstawy programowej w lesie!. Mnożenie i dzielenie do 100 -4.pdf.. Na szkolną wycieczkę pojechało 48 uczniów z klas trzecich .Odejmowanie w zakresie 20 z przekroczeniem progu dziesiątkowego..

Dodawanie w zakresie 100.

ANANAS ZA 10 .zadania dla klasy 1, działania pisemne klasa 4 zadania dodawanie dla dzieci dzielenie ułamków z jedną niewiadomą.. Ile waży 6 skrzynek z marchwią?. Odejmowanie w zakresie 20 .. Ułóż treść zadania do działania i rozwiąż je.. Na karcie znajduje się 60 działań w zakresie odejmowania do 30.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 1. .. Liczby do 30 (1) Liczby do 50 (1) Liczby drugiej dziesiątki (3) Liczby nieparzyste (2) Liczby parzyste (2) Liczby pierwszej dziesiątki (3) Liczby trzeciej dziesiątki (2) Liczby w zakresie 10 (1)Dziś mam dla Was układankę utrwalającą mnożenie i dzielenie w zakresie 30.. Przeczytajcie polecenia i zacznijcie rozwiązywać zadania od najłatwiejszego.Dodawanie w zakresie 50 - wstaw brakującą liczbę Odejmowanie w zakresie 50 Odejmowanie w zakresie 50 - wstaw brakującą liczbę Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50 - dopasuj wynik Znajdź składnik lub odjemnik (do 50) Porównywanie wyników (dodawanie i odejmowanie do 50) Dodawanie w zakresie 100 Dodawanie w zakresie 100 - wstaw .Plik Kartkówka na mnożenie w zakresie 30.docx na koncie użytkownika jollen • folder KARTY PRACY • Data dodania: 5 maj 2012.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Zadania z treścią mnożenie i dzielenie kl.3.doc na koncie użytkownika dorotanik • folder edukacja matematyczna • Data dodania: 24 sty 2012.. Oblicz.. - układasz treść zadania do działania.Dziś ponownie ćwiczymy mnożenie w zakresie do 30. graniastosłup zadania .Dodawanie w zakresie 30 - różnorodne ćwiczenia do wydruku.. ZESTAW 1 ZESTAW 2 ZESTAW 3 ZESTAW 4 ZESTAW 5 ZESTAW 6 ZESTAW 7 ZESTAW 8 ZESTAW 9 ZESTAW 10 .. rymy (1) sprawdzian (1 .Nacobezu: - znasz tabliczkę mnożenia liczb w zakresie do 30, - rozumiesz, że mnożenie i dzielenie to działania wzajemnie odwrotne, - rozwiązujesz zadania tekstowe, - dopisujesz brakujące pytanie do zadania tekstowego.. Mnozenie i dzielenie do 30.pdf.. Mapa witryny..Komentarze

Brak komentarzy.