Test na znajomość szatan z siódmej klasy
Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Adasiowi pomaga odzyskać wolność:Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Co przeszkodziło chłopakowi z szóstej klasy obliczaniu w księgach?. .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. a.panny Ireny b.Francuza c.Ks.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Szukaj.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" .. przeniósł się na stałe z Francji do Polski, b) znalazł list Kamila de Berier, c) dworek był cenny i zabytkowy, d) niedaleko mieszkała jego rodzina..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3. .. Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Do Szatana zwracają się z prośbą uczniowie klasy siódmej.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z 4 i 5 klasy Ruletka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. CO .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Znajomość lektury Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury.. .Test ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma..

Szatan z siódmej klasy.

Tylko pytanie takie na .Szatan z siódmej klasy -test 1. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Co Adam znalazł na strychu dworku?. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Opublikowano: 26 luty 2010 .. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tagi dla tego testu: #zagadki #miło .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o .Staszek, który znalazł, a nie ukradł pióro, jest wdzięczny Cisowskiemu za dyskretne załatwienie sprawy - podrzucenie pióra pod gąbkę na tablicy..

Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?"

Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Znajdź imiona kolegów z klasy Znajdź słowo.. PowodzeniaJa miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test!Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. z jakij stron morzna poboerac filmy erotyczne z darm nebula nbox chomikuj Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest .Test z Szatana, czy test na inteligencję po Szatańsku :) ?. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. To zależy też od testu.. Autorem lektury jest: • Konrad Makowiecki • Kornel Makuszy ński • Kornel Ujejski • Konstanty Gałczy ński.Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej: Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie zTest: Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań..

Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.

Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki?. Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X. .. na obóz.. Kazuro 17.Nigdy nie jadał na uczcie z płaskiego talerza: a.Adaś b.bocian c.Napoleon 18.Adaś rozlicza się z rzezimieszkami w następujący sposób: .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. W klasie siódmej, jak w państwie hiszpa ńskiego króla, nigdy nie zachodziło sło ńce.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika NAWIEDZONA.NAUCZYCIELKA • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 30 lis 2010TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. #szatanzsiodmejklasy #kornelmakuszynski #makuszynski #lektura #testzlektury .Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy 2 - Bohaterowie powieści Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy- znajomość tekstu.. @Miropl wykop.pl #nauka #ciekawostki.. Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Chłopiec prowadzący spółdzielnię jest uczciwym, dobrym kolegą.Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury ściągi do matury, Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy Szatan z siódmej klasy.. Przetestuj swoją wiedzę.. Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt