Sprawdzian podróżowanie i turystyka
Poziom rozszerzony na Uczę.pl.. Oczywiście są one większeZAKUPY I USŁUGI PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA.doc - TESTY.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia funkcji i środków językowych przydatne do egzaminu .Abitur.. Sprawdziany 8A i 8B z kluczem.. Poziom: Beginner.. Sprawdzian Liceum Ciekawi świata zakres podstawowy.Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. aktywuj konto premium przykładowe nagranieTurystyka i podróże po angielsku (zdjęcia i wymowa) - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Easily share your publications and get them in front of Issuu's .Nauka słówek angielskich z kategorii Podróżowanie i turystyka.. czyli e-poradnik, scenariusze, testy i sprawdziany gotowe w Klubie Nauczyciela Uczę.pl.. sciaga.pl menu.. A. pilot B. mieszkaniec C. wąż D. zegarek E. papuga 2 .Kartkówka Gimnazjum Longman Repetytorium Gimnazjalne 2012 "Podróżowanie i turystyka" Kartkówka Gimnazjum Longman Repetytorium Gimnazjalne 2012 "Podróżowanie i turystyka" Pobierz.. Test: Longman - Podróżowanie i turystyka (rozszerzenie) Słówka z repetytorium Longman, dział "Podróżowanie i turystyka", poziom rozszerzony..

Rozdział 8 „Podróżowanie i turystyka".

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie-- Regulamin i Politka prywatnościPodróżowanie i turystyka.. Sprawdź Zobacz również wersję do druku: Engly.pl Platforma do nauki języka angielskiego online.. Podróżowanie i turystka - kartkówka z angielskiego dla klasy III gimnazjum .FISZKI Podróżowanie i turystyka - poziom podstawowy proponujemy zacząć od prostego powtórzenia słówek przez zabawę w odwracane karteczki z wymową.. Pomocne w przygotowaniu do matury.ang Podróżowanie i.. NAUKA SŁÓWEK poziom podstawowy Matura 2015 repetytorium Macmillan słówka - moduł nauki.Przygotowaliśmy słownictwo z zakresu tematycznego PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA do tego podręcznika.. Średni wynik: 59,94 %.. Wymarzony podręcznik w klasie szóstej.Temat: podróżowanie i turystyka Zadanie maturalne Przeczytaj uważnie powyższy artykuł, z którego usunięto pięć zdań.. Sprawdzian Liceum Ciekawi świata zakres podstawowy.. Ma ktoś odpowiedzi do kartkówki z j. angielskiego do tematu "podróżowanie i turystyka"?.

Jak pobrać sprawdzian ?

Zakres ten obejmuje podstawowe i rozszerzone listy jednostek leksykalnych pozwalające na swobodne poruszanie się w obrębie danego tematu.. profil Język angielski.. 1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. Archiwum bloga 2014 (5) września (5 ) .Angielski sprawdziany - słownictwo Longman • pliki użytkownika mjarta95 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • TEST 14 Praństwo i społeczeństwo.jpg, TEST 13 Świat przyrody.jpg1.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Podróżowanie i turystyka (2) Połącz pytania lub zdania z właściwą reakcją.. TABELA SŁÓWEK podstawowa (191 słówek) orazKartkówka Gimnazjum Longman Repetytorium Gimnazjalne 2012 "Podróżowanie i turystyka" Nazwa sprawdzianu:Gimnazjum Longman Repetytorium Gimnazjalne 2012 "Podróżowanie i turystyka" Waga sprawdzianu:1.18MB .. #longman #slowkazangielskiego #maturazangielskiegoANGIELSKI, PEARSON EDUCATION, test 8 podróżowanie i turystyka.. Liczba odwiedzin na blogu.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia funkcji i środków językowych przydatne do egzaminu .Zakres tematyczny odpowiada wymaganiom podstawy programowej (życie rodzinne i towarzyskie, dom, podróżowanie i turystyka, człowiek, zdrowie, elementy wiedzy o krajach obszaru nauczanego języka, zakupy i usługi)..

Fioletowy/bordowy longman.Podróżowanie i turystyka - słówka.

Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.8.Podróżowanie i turystyka • 2.Słownictwo • pliki użytkownika rufi6 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 8.Podróżowanie i turystyka.doc, Zestaw 8 Podróżowanie i turystyka key.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do .Start studying Repetytorium Maturalne Longman Dział 8 Podróżowanie i Turystyka.. Test rozwiązano 7937 razy.. Skreśl niepasujący wyraz: 1.. Zdania te wraz z jednym, dodatkowym zdaniem, które nie pasuje do żadnej luki, oznaczono literami A-F. Dobierz zdania tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Podróżowanie i turystyka (1) Połącz pytania lub zdania z właściwą reakcją.. Jak pobrać sprawdzian ?. Wśród podanych wyrazów wskaż rzeczowniki, które są jednocześnie żywotne, nieosobowe i pospolite.. Pearson Longman „Matura podstawowa z języka niemieckiego" 1.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Sprawdź Zobacz również wersję do druku: Engly.pl Platforma do nauki języka angielskiego online..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt