Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania język angielski
', osoby z numerami nieparzystymi od 10 do 18 linijki.Język angielski, kl. 4 - 20.. Homework: wykonaj zadania 1,2/36 w Zeszycie ćwiczeńZadanie: przeczytaj ponownie opisy osób podrecznik, str 59 , a następnie odpowiedzna pytania 1 was unterrichtet frau specht 2 wie ist karl schmidt Rozwiązanie: bez opisu nic nie zrobię Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Trwa matura 2015.. Dopasuj odpowiedni nagłówek do każdego akapitu.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.-J.angielski 5 klasa :) 1.przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Drukuj E-mail Zadania edukacyjne: - Wykonaj ćwiczenia z podręcznika (str. 62, 63).. Określ o jakiej porze dnia i której godzinie (dwoma sp Odpowiedz.Przeczytaj tekst ‚Humans of the sea!'. Język rosyjski 14.. 🎓 Przeczytaj ponownie tekst i uzupełnij zdania.. Przeczytaj test Technology and me i odpowiedz na pytania: .. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zapisz odpowiedzi na pytania.. E/90 Przeczytaj tekst The story of the hamburger (historia hamburgera) i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. Dopytaj ; Obserwuj .. brakujący fragmęt wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty luki należy uzupełnić w języku angie.. 7. how many people went to see tut's treasures?Zad.2 Str.10 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania..

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania B/88.

Przeczytać tekst ze strony 78.. Zadanie 3 str 55 Maxi Taxi klasa 6Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przeczytaj tekst o Jessice Ennis.. Pisanka wielkanocna - wykonaj dowolnym sposobem.. 2 (ramka) napisz tylko numer pytania i literę odpowiedzi.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. How many lessons do you have every day?Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania Pobierz jpg.. - Zadanie 3: Starland 2.Przeczytaj tekst i odpowiec na pytania: 1.when was tut born?. Jeśli słowo się powtarza przepisz, je tylko raz.Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest.. Rozwiązań 0 z 24.. 6.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania język angielski str. 36 zadania 3 Dopytaj ; Obserwuj .. - Wykonaj karty do gry Memory ze słownictwem (lesson 5.2 i 5.4 /75, podręcznik).Język angielski 823.. He has already done more than 1000 parachute jumps.Home→Zadania dla uczniów→klasa 8→ język angielski.. i wybierz właściwe odpowiedzi w pytaniach w ćw.. Odpowiedz na pytania z testu w zalaczniku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania..

Zadanie 2/78.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania 1.

1 Odpowiedz na pytania, jak w podanym przykładzie.. Proszę o pomoc w pytaniach do tekstu Daje naj i 70 punktów Pomoc z angielskiego na dzi .Język angielski Chemia Fizyka Historia Biologia Język niemiecki Geografia WOS Religia Muzyka Informatyka .. język angielski.. What is the name for chips with gravy and cheese?Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Zadanie: 2 przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania 1 how old was he when his father died _____ 2 where did he work when Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.7.04.2020 r. wtorek język polski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski .. [email protected] 2/80 Na podstawie informacji z dialogu odpowiedz na pytania.. a) Her early life .. Proszę o przetłumaczenie na polski odpowiedz w j. polskim i angielskim What time do you start school in the morning?. Po szkole 266.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W jednej kolumnie wypisz wszystkie przymiotniki, a w drugiej przysłówki z tekstu (pogrubione słowa)..

🎓 Przeczytaj ponownie teksty i odpowiedz na poniższe pytania.

18.03.2020 r.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na poniższe pytania.. Język angielski :) Przekaż informację 1) Powiedz lekarzowi o okolicznościach wypadku na rowerze.. Ćwiczenia - Wykonaj ćwiczenia na str. 90-91. plastyka.. Język hiszpański 5.. Język niemiecki 277. [email protected] - ustnie.. Poszukaj odpowiedzi w przeczytanych tekstach na pytania zawarte w zadaniu 1/82 w zeszycie, np. 1a.. Zrób tabelkę w zeszycie.. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!. Przeczytaj podane teksty.. język angielski.. Wysłuchaj ponownie i wykonaj zadanie 3/83 w zeszycie np. 1a.. Potrzebuje na dziś z góry dzięki za odp Zad.. te ćwiczenia są żółte.. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, które osoby dostają kieszonkowe regularnie.. Język francuski 8.. - Zadanie 2: Starland 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3.Wykonaj zadanie 3.Home→Zadania dla uczniów→klasa 6→ język angielski.. Język polski 3112.. Wysłuchaj nagrania CD 2.43 i odpowiedz na pytanie: What is Bartek buying from the shop?. 36 Unit 4 Potrzebuje na już Dam najkeJęzyk angielski Szczegóły Odsłony: 5133 .. Look again 6 podręcznik str. 58 zad.2 ..

- Przeczytaj tekst z podręcznika, str. 73 i odpowiedz na pytania z ćw.

Podręcznik - Przeczytaj głośno opowiadanie "Wielkanocna niespodzianka" i odpowiedz ustnie na pytania zamieszczone pod tekstem - str. 82-83.. Matematyka 1689.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt