Sprawdzian ania z zielonego wzgórza
Sprawdź jak uważnie czytałeś książkę "Ania z Zielonego Wzgórza" FunTest.pl.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.„Ania z Zielonego Wzgórza" jest pierwszą powieścią.Początkowo książka była odrzucana przez wydawców, jednak kiedy została wydana w 1908 roku, stała się bestsellerem.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Przetestuj swoją znajomość fabuły i postaci tej lektury.Ania z Zielonego Wzgórza - przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.Ania z Zielonego Wzgórza; Nauka: Ania z Zielonego Wzgórza Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. W takiej chwili nie mogła Maryli zostawić samej.. easy ale łatwe 10/10 yea :D. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. profil Język polski / Gimnazjum.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!.

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Kim była Małgorzata Linde?. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyPlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL Historia rudowłosej sieroty, Ani, przygarniętej przez rodzeństwo Marylę i Mateusza.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Przetestuj swoją znajomość fabuły i postaci tej lektury.. żoną pastora.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Sprawdzian ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza pióra Lucy Maud Montgomery.. Zapoczątkowała całą serię opowieści o Ani .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Życzę wam powodzenia!. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 2 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.Karty pracy, kartkówki, sprawdziany / Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA"..

easy ale łatwe 10/10 yea :D.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Ściągnij załącznik:Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podobne działy.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. sciaga.pl menu.. pytanie 1 z 10.. W krótkim czasie swoją osobowością i .Ania zrozumiała, że teraz życie będzie inne, że nie jest już zwykłą dziewczynką popełniającą ciągłe błędy.. 8348 Obserwuj autora Dodaj.. Bez wahania podjęła tą trudną decyzję.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Lektury szkolne.. Ania z Zielonego Wzgórza.. sąsiadką Cuthbertów..

ZapraszamyJakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?

Stała się kobietą której zawaliło się całe życie.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania .test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni".. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 2 Lektor PL Historia rudowłosej sieroty, Ani, przygarniętej przez rodzeństwo Marylę i Mateusza.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza; Test: Ania z Zielonego Wzgórza Sprawdzian ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza pióra Lucy Maud Montgomery.. Ogólna wiedza literacka .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. nie przeczytałam streszczenia, tylko już mało pamiętam, to była moja ulubiona książka z podstawówki, czytałam ją prawie codziennie..

Piszę z tej lektury sprawdzian.dodany: 2016-12-14 19:09:42, przez: Emilia.

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Została na Zielonym Wzgórzu.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców.. Dorota 4 lata temu.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Ania z Zielonego Wzgórza - przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwisko.. Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .. ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA CZ 1 Lektor PL - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Rozpocznij quiz.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Ale .Ania z Zielonego Wzgórza - test..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt